Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gerincvédő, védőmellény?

Gerincvédő, védőmellény?

Figyelt kérdés

Most kezdek majd el kezdeni futószár nélkül lovagolni, és azon gondolkoztam hogy vegyek-e valamelyiket.

az a fő problémám hogy nem zavarna-e, meg hogy tudok-e majd benne mozogni?

szerintetek kényelmesek? melyikbe lehet jobban mozogni?

ha nektek valamelyik van akkor, és szeretitek akkor tudnátok linket tudni ahol van olyan?

megéri?

gerincvédő vagy mellény?

köszi :)



2016. szept. 19. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy boltba, próbáld fel mindkettőt, sőt, mindkettőből több fajtát is, mert ez egyénenként változó, hogy kinekmelyik kényelmes, vagy kényelmetlen, stb. Számolj vele, hogy idő, mire az emmber igazán megszokja lóháton ezeket.

Nekem személy szerint nincs, párszor kölcsön kaptam bnőm gerincvédőjét, amikor új lovat mentünk megnézni, és szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy legyen rajtam. Neki az kényelmes, nagyon szereti - hát én létezni se bírtam benne, de egyszer próbáltam olyat, ami nem lett volna rossz érzésre, viszont arra már nem emlékszem, azt végül miért nem vettem meg.

2016. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia:) Én eddig mellénnyel lovagoltam, azzal nehezebb volt:) Most kaptam gerincvédőt, és imádom! Ha van kedved írj, és beszélgethetünk lovas dolgokról!:)

Nekem ilyenem van:

[link]

2016. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már tárgytalan a kérdés, de azoknak szeretnék egy picit segíteni, akik most állnak e kérdés előtt.

Nekem olyan gerincvédőm van, mint az előttem válaszolónak.Őszintén?Nem a legkényelmesebb darab:)Nekem igazából annyi vele a bajom, hogy vágta közben mindig beakad a hátsó kápába, és "kattog", minden vágtaugrásnál.Kicsit idegesítő:D De amúgy sokat segít, nekem van egy kis biztonságérzetem benne.Szóval szerintem érdemes venni:)

2017. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!