Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 21. 19:47
 1/3 anonim válasza:
Így kép alapján szerintem rendben van, ápolt a szőre, jól tápláltnak tűnik. Részletesebb véleményt akkor tudnék alkotni ha élőben látnám. Ha meg szeretnéd vásárolni mindenképp mutasd előtte meg az állatorvosodnak.
2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Így, ebben a formában nem kelt kellemes benyomást. Az izmoltságán jól látható, hogy nem megfelelően van lovagolva, nem jó tartásban mozog, nem megfelelő izmokat használ, kompenzál (hiányzik az izom a teljes felső vonalon, faron, gyenge az ágyéka, nincs izom a hátán, nyaka felső ívén - az alsón viszont van, amiből arra lehet következtetni, hogy gyakran megy szár felett, beejtett háttal, inaktív a hátuljával). Erre a lóra, a képen szereplő állapotában én még nem ülnék fel addig, amíg kellően meg nem erősödik, főleg, ha nem kifejezetten kis súlyú és megfelelő tudású lovasról van szó. Egyébként a színe szép, nincsenek egetverő konformációs hibái, a feje kedves, bár az arcán látszik mindaz a kellemetlenség, amiket fentebb leírtam.

Ezenkívül túlságosan előre van nyergelve és amennyire meg lehet állapítani, a nyereg nem passzol megfelelően, rossz az egyensúlya is.

2016. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A másodikkal értek egyet, de én nem lennékbenne biztos, hogy nem passzol a nyereg, a látszata eredhet simán abból, hogy túlságosan előlre van nyergelve, és a lovas is ülhetne kicsit stabilabban.

Maga a ló egyébként szép, de rengeteg munka hiányzik belőle, hogy tényleg úgy is nézzen ki, hogy az kellemes a szemnek, és a lónak is.

2016. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!