Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gerincvédő lovagláshoz?

Gerincvédő lovagláshoz?

Figyelt kérdés

Fontos kérdés!! A fél lovardában nem használnak gerincvédőt a másik fele igen. Nekünk most egy óriási kiadás lenne venni egy gerincvédőt,de szeretném megelőzni az esetleges baleseteket...

Ötletek, hogy mit csináljak? Spóroljak rá, vagy nem kell?



2016. szept. 23. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem adnak kölcsönbe a lovardában? Én ahová először jártam, ott adtak gerincvédőt ha kértél, ahova most járok, ott meg az oktatóm védőmellényét használom. Én ajánlom, hogy szerezz be egyet és szokd meg, hogy viseled, ha kezdő lovas vagy akkor azért, ha meg versenyezni szeretnél, akkor meg azért. Nézz szét a neten, használtan olcsóbban hozzájuthatsz egy kis szerencsével, kapásból én sem vennék újat, mert ez elsőre tényleg egy nagyobb kiadás azért. Oké, tudom majd jönnek azok a válaszok, hogy minek meg kényelmetlen meg stb... Én erre csak annyit tudok mondani, hogy alattam is volt, hogy az igazán birkának titulált ló is jól megugrott alattam, szóval sosem lehet tudni. Inkább eltörnék tíz gerincvédőt, semmint egyszer a gerincem, mert akkor az életem is kettétört ott valószínűleg...
2016. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Köszönöm a tippet. Körül nézek a neten!:)
2016. szept. 23. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Decathlonban eg tizesért kapsz újat. Néhány cipő, vagy lovas gatya többe kerül, mint ez. Én hsználtat semmiképpen nem vennék sem ebből, sem kobakból, mrt elég egy rejtett, kívülről nem látszódó repedés, és máris nem véd úgy, mint kellene... Aztán ki tudja, hogy ki mikor, miylet esett benne.
2016. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, adnak kölcsön a lovardában.
2016. szept. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!