Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Újpalotai lovarda - Tudtok...

Újpalotai lovarda - Tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés
Működik még egyáltalán?
2010. ápr. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem rég zárt be mert az egyik gondozó fel zabált egy lovat... mé nem nézed meg a gugléban?
2010. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem találok róla semmit?
2010. ápr. 27. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szoktam látni a lovasok.hu-n hirdetéseket, hogy lovaglási lehetőség munkáért cserébe a XV. kerben, szóval szerintem még maradt belőle valami. De egy erdő közepén van, ami tele van csövesekkel, köztük olyanok, akik a döglött állatokat trófeaként gyűjtik, és felszurkálják őket botokra, tűkre, stb, szóval szerintem ha még biztonságba akarod tudni az életed, akkor lovak ide vagy oda, messze kerüld el azt a helyet, mert történt ott már néhány fura dolog...
2011. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam a kiserdőbe járni, lévén Újpalotán lakom, szóval ettől nem félek, de köszi a választ :)
2011. aug. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!