Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyerget választanátok?...

Melyik nyerget választanátok? (Barefoot sheepskin bareback pad/HorseDream Iberica Plus)

Figyelt kérdés

Végre elérkezett a lehetőség arra, hogy megvegyek egy lóközeli-élményt adó, "akadémiai" nyerget. A fent említett kettő közt vacillálok, de nem jutok döntésre...

Barefoot: Előny, hogy forgalmazzák itt is, ha jól gondolom, van próbálási lehetőség. Eddig is idomító nyereggel dolgoztam, tehát nem lenne szokatlan a nyújtott térdtámasz. Hátrány, hogy van, aki szerint nem ér meg ennyi pénzt (más szerint viszont igen), és még nem láttam élőben, nem ültem egy ilyen nyeregben.


[link]


HorseDream: Volt lehetőségem ülni és dolgozni egy ilyen nyeregben, és imádtam, itt sem zavart az, hogy más a térdtámasz kialakítása (konkrétan nincs), mert semmi nem gátolta a lábszáram mozgását. Hátrány, hogy nem forgalmazzák itt, hozzánk legközelebb egyedül Németországban volna lehetőség személyesen megvenni, viszont szállítanak a világ minden részére.


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



#akadémia #horsedream
2016. szept. 27. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az utóbbi jóval drágább lenne a szállítás nélkül is...
2016. szept. 27. 17:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Az iberica nekem úgy néz ki, mint egy egyszerű magyar fanyereg+bariszőr...

Barefootot meg nem vennék, úgyhogy mondjuk eléggé patthelyzet. :D

2016. szept. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, hát nekem ezek tetszenek, szóval fix, hogy a kettő közül választok, de még nem sikerült megálmodnom, hogy melyiket... Talán az ára és a szállítás miatt a Barefoot lesz a nyerő.
2016. szept. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!