Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskol vagy Debrecen környékén...

Miskol vagy Debrecen környékén olcsó bértartás?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg miskolcon, debrecenben olcsó bértartási lehetőséget? Vagy akár magánszemélyt aki foglalkozik ezzel?

Nagyon szépen kérlek Titeket segítsetek,legfeljebb 1 hét haladékot kaptam onnan ahonnan a lovat akarom megvenni, ha addig nem hozom el eladják vágóhídra. Most derült ki, hogy nem tudják tovább tartani,és én megvenném, de nem tudom hova rakni, otthon nem tudunk felkészülni az érkezésére ennyi idő alatt.

Bármit meghallgatok ami nincs 30.000Ft fölött maximum 40.000Ft. Tudom, hogy ennyiért nem egyszerű de pénzügyileg sem számítottunk Rá. Eddig ridegtartásban volt tartva.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2016. szept. 29. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Debrecenben a Kartács utcát próbáld meg, ott terápiás lovagoltatással is foglalkoznak (tak?)...

Árat sajnos nem tudok írni.

2016. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ongán a Tata Lovasudvart csak ajánlani tudom:)
2016. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Igaz nem Miskolcon van de kb 15 perc tőle és busszal is ki lehet járni.
2016. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtök válaszát! :)
2016. szept. 29. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Dédestapolcsányi Nyihaha lovasiskola? Miskolc mellett van valahol, a bértartás 30 000, a lovakhoz is értenek. Mondjuk elég nomád hely, az istálló csak farönkökből van összerakva, de attól még jó hely
2016. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Debrecen-Bánkon is van két lovarda...
2016. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2016. szept. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!