Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pat Parelli 7 játék?

Pat Parelli 7 játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi a véleményetek a Parelli 7 játékról? Hülyeségnek tartjátok, vagy szerintetek tényleg segít elnyerni egy ló bizalmát? Sokat halottam róla, de csak meg-megemlítve, most nemrégiben olvastam utána részletesebben, néztem róla videókat, de kíváncsi lennék, más lovasok mit gondolnak efelől. Köszi a válaszokat! :)



2016. okt. 2. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kérdezem, mert lesz lehetőségem egy lóval foglalkozni. Az egyik barátnőmnek eléggé kemény tanéve lesz (12.-es) és sajnos nem lesz túl sok ideje a lovára, és engem kért meg, hogy csutakoljam, lovagoljam, futószárazzam, meg úgy egyáltalán, foglalkozzak vele (szerencsére nagyon közel lakom a lovardához, és eddig is majdnem minden nap kint voltam, saját lovam meg amúgy sincs :D)Aranyos ló, meg szépen dolgozik lovaglásnál, és már eddig is volt hogy felülhettem rá, meg csutakolhattam, de kissé bizalmatlan az új emberekkel, a gazdája az egyetlen akit eddig igazán a bizalmába fogadott. Csak hát, most nekem kell majd törődnöm vele, és szeretném, ha megbízna bennem.
2016. okt. 2. 09:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Segíteni segít, de sokan mondják hogy csak úgy nem szabad belevágni a neten olvasottak alapján de szerintem a legegyszerűbb dolgokat simán csinálhatnád vele, márha a gazdája bele eggyezik. Mert nekem tuti nem tetszene ha valaki ilyeneket csinálna a lovammal.
2016. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam, hogy csak az egyszerűbbekkel próbálkoznék, amikkel tuti nem árthatok. Amúgy a gazdájával már volt, hogy beszélgettünk a 7 játékról meg az ilyen szabadidomítós dolgokról, és neki kimondottan bejönnek ezek, asszem, a lovával egyszer-egszer csinált is már ilyesmit.
2016. okt. 2. 15:10
 4/4 T.Viiki03 válasza:
59%
Nekem se tetszene, ha a lovammal más parellizne, teljesen más ha megengedi nyilván a gazda. De viszont ha ilyen bizalmi játékot csináltok és tényleg közelebb kerültök egymással a pacival, lehet hogy téged a gazdája elé rangsorolna és akkor elég könyen tönkre teheti ez a barátságot. Nem okoskodás, de ez előfordulhat, sőt ha te többet foglalkozol vele akkor nem biztos, hogy lehetetlen elkerülni ezt.
2017. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!