Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ló illik hozzám?

Milyen ló illik hozzám?

Figyelt kérdés
12éves vagyok.És lesz lovam.Mekkora illetve milyen fajta ideális,ami türelmes nyugodt könnyen kezelhető.Légyszives neírjátok azt hogy neked még nem való meg ilyenek,ezeket majd mi tudjuk.
2016. okt. 2. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Első lónak magyar,kisbéri félvér egy nyugodtabb gidrán arab félvér is simán nekem első lónak kisbérim volt 12évesen kaptam azóta két év telt el és a paci sok örömet és díjat hozott nekem:) nem kezdek el okoskodni se semmi de ha a környéketeken van lehetőség terep lovaglásra akkor nyilván terep biztos lovat minden képpen nézze meg orvos vásárlás előtt ne tertsd egyedül és aztán örülni neki rendesen :-)
2016. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a haflingi pónit ajánlanám mert ők rettentő türelmesek, lehet velük ugrani is kissebb akadályokat, nem félnek semmitől, igaz hogy póni de 150 centisek is vannak bőven köztük
2016. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És honnan tudja a jónép h te milyen lovaglási tudással rendelkezel? nyilván "profi" vagy te is de látatlanban mondja meg az idegen milyen ló kell alád? Ha te vagy az edződ nem tudják,itt se fogja senki csak fel lesz sorolva az összes fajta ,amiből bármelyik jó lehet vagy éppen rossz.
2016. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első lónak milyen illik azt kérdeztem
2016. okt. 2. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsőként egy falabellát kell venni, később lecserélheted egy shetlandira. Ahogy tanulsz, taoasztalod a lovaglást, úgy cserélheted egyre nagyobbra a pacit.
2016. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utcso válaszoló:ez tök hülyeség amit mondasz!

Egy falabellán nem is tudnék lovagolni mert tul kicsi leérne a lábam meg nem fogok cserélgetni a lovam ezek nem játékok

2016. okt. 3. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek? Jujj

De nem is sporteszköz!

Esetleg Ők. 😊

2016. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a 12 éves hülyegyerek nem nyugszik,óránként kérdez valami marhaságot .. komolyan ebből áll az oldal?
2016. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te hülyevalaki tegnap előtt tettem fel kérdés tök más témába😂😂😂
2016. okt. 4. 07:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma is kérdezd meg milyen színű ló kell a valagad alá..
2016. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!