Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lónak milyen plusz felszer...

Egy lónak milyen plusz felszereléseket kell/érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem a nyeregre, kantárra, nyeregalátétre gondolok, hanem pl lovaknak való labdára. Van értelme venni? És milyen extra felszereléseket lehet/kell venni nekik? Lehet, hogy jövőre lesz egy lovam, és fel szeretnék készülni rá. Már sok mindent tudok, de ebben még kéne egy kis segítség.

2016. okt. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Labda szükségtelen ha van társasága,azt unatkozó lovaknak találták ki figyelemelterelés gyanánt. Nyalósó szerintem elég fontos viszont hogy egy fontosat és értelmesebbet említsünk.
2016. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyalósó

Egy másik ló mellé(fontos)

Enyémnek van egy horzéban vásárolt szőllő cukra és jól el van vele

A labdát én se tudom arra kiváncsi lennék hogy kell e neki 2 nyereg ali munka fásli ha otthon tartod akkor egy első segély doboz benne:

Fertőtlenítő

Kézlap

Seb krém

Fásli

Olló

Seb hintőpor

Bértartásba lenne vagy otthon ha írsz nekem privátba nagyon szívesen írok nég dolgogat:)

2016. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Labda??Na ezen jót nevettem,itt létszik meg hova jukadt ki a mai lovasoktatás :D,röhely,túlaggódod a dolgot,kell neki nyalósó meg ha baleset érné akkor az elsősegélydoboza,kell neki 3 oldalról védett nyitott istálló,meg egy vájú a földre az abraknak meg a szénának,patapucoló eszközök,valami csutakoló,ebből se kell minden féle kinézetűt venni elég egy puha kefe,gyökér kefe,esetleg tajték vonó,nem kell neki más
2016. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!