Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan váljak kezdő lovasbol...

Emese kajtár kérdése:

Hogyan váljak kezdő lovasbol profi versenyzővé ha 12 éves vagyok és hónaponta 1-szer megyek lovagolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1x lovaglásból, sajnálom de sose lesz belőled profi versenyző. De szerintem amatőr sem.
2016. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hónaponta? Esetleg havonta. 😊

Még a heti egy alkalom is kevés.

2016. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem komolyan kérded? Sehogy!
2016. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hagyjad,van már elég humbuglovas.
2016. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid gazdagok,vesznek neked sokmillióért egy belovagolt,profi versenylovat,azzal esetleg elbohóckodhatsz kisebb pályákon.De a heti egy alkalom valószínűleg ahhoz is kevés.
2016. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A lovaglás jó megtanulása után a biztosnásgos versenyzéshez - mint sok más sport komolyabb műveléséhez - legalább heti 4 edzés kell.


A tanulási folyamat alatt nem kell feltétlenül ilyen intenzíven dolgozni, de tapasztalaton szeirnt a heti két alkalomra minimálisan szükség van ilyenkor is.

2016. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Profi versenylovat pont nem egy havonta egyszer lovagolni járó gyerek fog tudni ellovagolni... Így sajnos sehogy. Majd ha lesz rávaló, mert jobban megy a szüleidnek vagy megdolgozol érte és rendszeresen, jó helye fogsz tudni járni, majd akkor.
2016. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok szülőt ismertem,akik megvették a sokmilliós lovat a bérlovardai szinten sem tudó hülyegyerekének.Legtöbbször a hülyegyerek a Balesetin,a ló a vágón,vagy kupectól kupecig kallódva végezte.

De azért az idióta újgazdag szülő vett egy másik sokmilliós lovat.

2016. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szuleim nem gazdagok azert tudok havonta 1- szer jarni lovat biztos nem fognak nekem venni a havonta 150.000 es fizetesebol foleg ugy hogy meg el is valtak tudom hogy nagyon keves de ennyit tehetunk csak meg
2016. okt. 9. 06:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Épp ez az, egyről beszélünk végülis, azokat a lovakat nem tudják ellovagolni, hiába veszik meg sokért, meg vesznek másikat. A komoly ló sosem egyszerű lovaglású, tudás, munka mindegyikhez kell és azt nem lehet megvenni.

Azért nyilván szerencsés az, aki megteheti, hogy jó alapanyagot vásároljon, de ha tudás nincs mögötte, a hajára kenheti.

2016. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!