Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan váljak kezdő lovasbol...

Emese kajtár kérdése:

Hogyan váljak kezdő lovasbol profi versenyzővé ha 12 éves vagyok és hónaponta 1-szer megyek lovagolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 18:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
sziasztok most keztem a vágtát tanulni hetente 1 szer megyek 1 órát :)
2016. nov. 30. 07:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök :)


De profi(!) így sem leszel szerintem. Kisebb versenyeken részt vehetsz de profi szint heti 1x 1 órától messze van.

2016. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát azert szerintem 20 éves koromra nem leszek kezdő
2016. dec. 3. 14:05
 14/14 anonim ***** válasza:

De lehet többet is fogsz majd lovagolni :)

Pár évig, ameddig az alapokat megszerzed, addig elég a heti egy. Legyen egy stabil ülésed, az a legfontosabb. Aztán ha idősebb leszel, elmész nyári munkára, és megnövelheted a heti edzéseid számát. Ha lesz annyi tudásod, besegíthetsz lovak mellett. 12 éves vagy, előtted az élet. Havi egy alkalommal nem lesz belőled profi. De tehetsz érte, hogy az legyél :) A profik nem havi vagy heti egy órát edzenek, hanem napi 3-4 lovat lelovagolnak. Így számolj :)

2016. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!