Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek olyan nyergest, aki...

Ismertek olyan nyergest, aki elvállalna egy ilyen típusú nyereg készítését?

Figyelt kérdés

Az álomnyereg számomra egy working equitation-típusú csoda. Most láttam, hogy Magyarországon is elérhető, viszont drága ahhoz képest, hogy kevés az esély arra, hogy perfekt legyen a lovacskára. Tudom, más a vázszerkezete, az összeállítása, mint az angol nyergeknek, de azért reménykedem...

[link]



#nyereg #nyergesmester #Working equitation #zaldi lusitanus
2016. okt. 12. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg a Neizernél, hátha. ők gyártanak nyerget saját elképzelés alapján, saját méretre stb.
2016. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Portugál nyergek között keresgélj, akár ebayen, fogsz találni ilyen típusút. Én ilyet nem csináltatnék Mo-on. 1200 euró körül már újat is kapsz, itthon sem lenne olcsóbb és azok legalább tudják mit csinálnak.
2016. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Utana fogok nezni minden lehetosegnek, csak nagy hirtelen elkeseredtem...
2016. okt. 14. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Használt portugál nyergeket ebayen ki lehet fogni 150 ezer körül is, én 130-ért vettem anno. A probléma inkább az, hogy vajon át lehet-e őket alakítani a lovadra vagy sem. Plusz nem árt tudni, hogy ezek a nyergek alapvetően ibériai lovakra készülnek, tehát ha nem olyan felépítésű a lovad, sajnos valószínű, hogy nem nagyon fogsz találni rá megfelelőt (és talán nem is ajánlott hogy ilyet használj rá).
2016. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon hordó a pacim, gyér marral, pont azért nézek ilyen nyerget - meg persze tetszik is, mind a sport (working equitation), mind pedig a nyereg. Ebayen is nézegettem, egy ilyen típusút találtam, csak az barna és fémveretes... Nekem meg pont egy fekete, arany/rézveretes kéne :D

A legolcsóbb, amire ráakadtam, az ez:

[link]

...csak ez sem valami pénztárcabarát. Egyelőre csak nézegetem őket, remélem, hogy mire aktuális lesz, találok használtat vagy olyat, aki elkészítené...

2016. okt. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!