Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom elérni, hogy a...

Hogy tudom elérni, hogy a lovamnak "lengjen a fara"?

Figyelt kérdés
Nem tudom, pontosan mi erre a kifejezés, de remélem értitek.
2016. okt. 14. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Öhm... így még nem hallottam, de egy rendes középlépésben hátulról látszik a farbúbokon is, hogy mozog a két hátsó lába meg maga alá lép. Hol hallottad?
2016. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy kérdés alatti hozzászólásban olvastam ezt a megfogalmazást és nekem sem jutott eszembe jobb szó erre.


Nem rég ültem egy ismerősöm lován és éreztem, hogy a fara jobbra balra kileng minden lépésnél, viszont amikor az enyémen ülök, szinte semmi ilyet nem érzek.

(Igyekszem csizmasegítségekre tanítani, de még csak néhány hónapja vagyunk együtt, előtte hosszú ideig nem lovagolták őt és előtte is csak ímmel-ámmal.)

2016. okt. 14. 17:42
 3/4 anonim válasza:
Rossz szokás....le kell rola szoktatni...kesobb fajni fog a dereka ha kileng a hatso fele...
2016. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2016. okt. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!