Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nyeregről?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyen, szereti? Hogy ültet? Megéri az árát?


[link]



2016. okt. 18. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz nyereg sött tök jó csak az árra egy kicsit borrsos
2016. okt. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egy kentaur, nem rossz. Nekem tetszik, a jó nagy tárdtámasza. Drágállom. Meg én valahogy tudnék örülni egy leírásnak bővebben :)
2016. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kentaur nyergek nem rosszak, de ez azért ennyiért nem egy csúcskategória, hiszen ennél olcsóbban jó minőségű nyerget azért nem is nagyon lehet venni. Nekem szimpatikus, kicsit utánanéztem, lehet variálni a támasz helyét és a szárny hosszát is, illetve a tömés anyagát. Tetszik, hogy a támasz eleve eléggé magasan van, én rövidlábú vagyok, nekem ez szokott problémát okozni, illetve vágott markamrás és a tömések is jó formájúak. Úgy látom a váz nem annyira íves, tehát ilyenforma lóhátra passzolhat. Jó lenne azért több fotót is látni róla, illetve a méreteket, de gondolom ezt rendeléskor meg tudjátok beszélni.
2016. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kérdező Cs válasza:

Nekem Coutry típusú KenTaurom van.

IMÁDOM!

Igaz, használtként vettem, de akié volt, odáig sem jutott vele, hogy levegye a címkét... mindegy, egy a lényeg, eladta, nekem :-)

Amelyik lovamra vettem, arra tökéletesen passzolt!

Én maximálisan meg vagyok a nyereggel elégedve, remekül ültet, kényelmes, a jármódok tökéletesen, kényelmesen, biztonságosan kiülhetők benne, hosszú túrákon is kényelmes benne ülni, kellően puha, erős, strapabíró és szerintem szép is. Több túranyerget is kipróbáltam már, de eddig egyik sem közelítette meg ennek a kényelmességét.

Most egy teljesen más felépítésű pacim van, sajnos rá a meglévő méretű nyergem nem jó, így kénytelen vagyok a lecserélésén gondolkodni (nem a ló lecserélésén, hanem a nyergen :-D )... Ha össze jön az újra a pénzem (mert ebből a típusból eddig sehol sem találtam eladót, vagy cserére várót!), ugyanilyet, - csak persze más méretben - szeretnék venni.

Ha a kereted megengedi, akkor megéri megvenni és kipróbálni, elméletileg az ilyen árkategóriás nyergeknél van kipróbálási-pénz visszafizetési garancia!

Bár az is lehet, hogy a neten találsz olcsóbban

használtat is, ott az eladóval is lehet szerződést írni, ha mégsem felelne meg a nyereg...

2016. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!