Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy hordjam most hidegebb...

Hogy hordjam most hidegebb időben a gerincvédő mellényt?

Figyelt kérdés
Augusztusban kezdem lovagolni egy új helyen, most tartok ott hogy vágtázni tanulok és oktatóm védőmellényét hordom. Egy sima pólóra vagy melegítővel fel tudtam venni, de most már hideg van és fel kell venni a kabátot lovagláshoz és így gőzöm sincs hova húzzam a mellényt. Kabátra kötve hiszem, hogy felfér, kabát alá esetleg, de akkor meg a kabát nem jön fel :D Szerintetek hogy vegyem fel így? Mellény nélkül meg nem merek vágtázni egyenlőre (arra is múltkor vettek rá hogy engedjem el a nyerget) meg úgy amúgy sem, eddig nem estem, de amilyen szerencsém van, ha nem lenne rajtam, akkor történne baj.

2016. okt. 22. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, szóval ez is félreérthető lett, augusztusban nem úgy kezdtem hogy lovat sem láttam előtte (úgy két hónap után durva lenne a vágta :D), az ügetés már a régi helyen is ment, már csak javítani kellett az ülésemen. :)
2016. okt. 22. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy saját gerincvédőt.Nekem is van és az nem mellény csak a hátadon van rajta és rásimul a hátadra és igy simán a kabát alá fér.
2016. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy motoros télre kölcsönadja a sajátját.

póló alá befér

2016. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!