Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes téli lovaglócipőt venni?

Érdemes téli lovaglócipőt venni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyet...nekem Nagylovasos thermo csizmám van, az a bumszli, de mostmár nem hordom azt lovaglásra, max a lovardában mászkálásra, mert tavaly beleragadt a kengyelbe, és emiatt törtem el a lábam...szóval az elég veszélyes, az ára kedvező, de lovaglás közben ugyanúgy megfagynak a lábujjaid.

Aztán van az egyel jobb verzió, ami ilyen fűzős, és egész jól néz ki, csak én kicsit sokallom azt a 20ezret érte...lehet venni sima bélelt cipőt, az 15ezer körül van ☺ de szerintem összességében ez egy jó találmány

2016. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki mit gondol, de én sima decathlonos túrabakancsba lovagolok télen. Lehet nem divatos és nem kifejezetten lovagláshoz van, de eddig a ebben a bakancsban nem fagyott le a lábam. Eddig akármit próbáltam az összesben fázott.
2016. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én két ée vettem egy sima cipőt, Fouganzásat. Nos, ugyanitt lehet kapni, igaz, csizmába való bélést, én vettem egy párat, visszavágtam, elvvartam a végeit és kész is a téli cipellő.


(Ha nagyon hideg van, akkor csizmázom.

2016. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!