Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovarda Szeged...

Van olyan lovarda Szeged környékén ahol ingyen végzett lóápolás, gondozás, lovakkal való munka után megengedik hogy lovagolhass kicsit?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szegedi vagyok, ismerek jo par helyet, de eddig meg nem lattam erre peldat. Esetleg privatban tudok segiteni (talan), hogy mik az igenyeid, en miket tudok, stb...
2016. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is igy kezdtem lovardában, ma már főállásban dolgozok ott, saját lovam is van. Nem hirdetik sehol, de be kell menni és megkérdetni. Sajnos szegedtől elég messze vagyok igy csak ennyit tudtam segiteni
2016. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nembaj,köszi a választ :)
2016. nov. 1. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Göndör soron, Baktóban biztos nem.

Tápén a Nagy Tamást kérdezd meg, de az meg egy cigányputri, plusz verik a pacikat.

2016. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem verik a lovakat, a hely meg fejlesztes alatt all. Igaz, nem a legigenyesebbeknek valo,de a lovak legalabb nem boxban allnak egesz nap, van karam, fedeles, szoval nem annyira gaz. Telen, a lucskos idoben eleg szar volt regen is kimenni, de ez van.
2016. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a válaszokat :)
2016. nov. 2. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány éve van fejlesztés alatt? Úgy kb 15 éve?

Voltak olyan lovak is, amit ott vágtak le.

Szép hely!

2016. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, nyilvan allandoan vam valami, amin lehet javitani. Ez is ugyebar penzkerdes, amibol az ember ugy gazdalkodik, ahogy akar.

Az meg, hogy ott vagtak le lovat, elegge kamusi :D O a lovaibol el, szereti oket, nem olyan barom, hogy haznal levagja... Nincs is ra lehetoseg es hely sem sehol. Idaig egy lorol tudok, aki az allatkertben vegezte, de rajta nem lehetett segiteni.

Szoval lehet rosszindulatuskodni, de amig a rivalis lovardakbol hallod az infokat, inkabb oszd el oket kettovel. Vagy tolts el te is ot evet ott, versenyzokent, es utana mar jobban belelatsz a dolgok surujebe.

2016. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig vágott. Mivel sok volt a ló ezért vágta le. Pénzt is kapott érte, mert eladta a húsát, és etetni sem kell.
2016. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez is baromsag. Sportlovaktol vannak csikoi, nem hiszem, hogy inkabb levagja, mintsemhogy meghirdesse es eladja a vagoar sokszorosaert... De persze a rosszindulat hatartalan.

Kerdezo! Jard korbe a lovardakat, menj ki tobbszor, es amelyik tetszik, ott kerdezd meg a lehetosegeidet.

2016. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!