Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen munka, munkahely...

Milyen munka, munkahely mellett lehet lovat tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdés, hogy mi az a szakma ami mellett lehet lovat tarni, mer sokat kell vele foglalkozni.

És valami olyan szakmára/munkahelyre gondoltam, ahol több fizetést kapok a ló miatt, meg a család miatt stb.

Igen tudom nem írtam le egy pár dolgot, éx tudom, hogy ebbe is belefogtok kötni, de remélem értitek a kérdést meg minden.

A rosszindulatú emberek kíméljenek!!!❌🚫❎💢



2016. nov. 4. 13:16
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Szóval valami olyan szalmát, állást ajánlatok ami mellett sokat foglalkozhatok a lovaimmal (mert lesznek lovaim).

És azért a munkával is kelljen valamennyit foglalkozni.(tudom, hogy nem minden fenékig tejfel!!)

Jelenleg 13L vagyok és 7.es

Ezt azért írtam ide mert ugye a tovább tanulás miatt...

Köszi a válaszaitokat

2016. nov. 4. 13:21
 2/27 anonim válasza:
Szia! Nálunk is hasonló volt a helyzet:) az érettségi után gyógypedagógusnak tanultam, majd utánna lovasterapeutának, és lovasedzőnek:) így egésznap állatok között vagyok(kérdés foglalkoznál akár sérült gyerekekkel is?) és már a saját lovardám tervezgetésénél járok. A pénz az meg már másod kérdés persze nem utolsó szempont. Ha a nyugati határ közelében eltudsz helyezkedni és a nyelv is megy nagyon sok külföldi jön át Magyarországra lovagolni...sőt ha hajlandó vagy a szaknyelv megtanulására akkor akár te is mehetsz Ausztriába, vagy Németországba...ott rendesen megbecdülnek és a pénz is olyan amiből félre tudsz rakni.
2016. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Mezőgazdaság/ Állattenyésztés/ Lótenyésztés. Erre próbálj keresni.
2016. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Jajj, de aranyosak vagytok😁😊😊

Köszönöm a vàlaszaitokat💟

2016. nov. 4. 14:40
 5/27 anonim ***** válasza:
8%
Külföldön akár edzősködésből ,belovaglásból is megélsz,eleve adva van h a hobbid lehet a munkád. Itt miből lehet? 1 lottón nyersz,2 sok pénzt örökölsz,3 szülők eltartanak,4 adócsalás,sikkasztás,"vállalkozás" (lovasok fő profilja) ,5 te leszel ezer emberből az az egy szerencsés, aki itthon jól fizető ,jó időbeosztású munkát talál akár fizikai,akár irodai szinten.Én sok olyat ismerek akinek már 2-3 hobbilovat is tart havi 80 ezerért darabját ,de nem hajlandó elárulni milyen munkával éri ezt el,persze mindenki tudja h nem tisztességes úton ,de ez nem bizonyítható . Egy ló tartásához minimum 250-400 nettót kell keressél és lenned kell minden évre kidobni való milliód az orvosra. Most Magyarországon ha nincsenek kapcsolataid,protekcióid még tanulással is igen csekély az esélyed túllépni a nettó 150 et vagy egyáltalán bármivel is eljutni odáig.
2016. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Jelentem, 150 nettót keresek vidéken és vígan eltartom a lovam. Aki akarja, össze tudja húznia nadrágszíjat ha arról van szó, hogy ki kell fizetni az állatorvost. Nekem ez a fontos, erre költök, nem 200 ezres telefonra meg 3d tv-re.

Olyat tanulj, ami érdekel, van rá kereslet és emellett még jól is fizet.

2016. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
És, ha valahova (attól függ milyen nyelvet tudok) kimennék külföldre, de oda is faluba vagy vidékre és egy jó fizetésû és beosztású munkát találnék abból tudnák lovat tartani? :)
2016. nov. 5. 08:51
 8/27 anonim ***** válasza:
És sufniban élsz ,vagy 25 ezer forintos helyen tatod a lovad? Mert úgy simán lehet 150 ből
2016. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#8 vagy más fizeti helyette a rezsit,benzint stb. Úgy havi 80 ból is lehet :) sima sántaság lehet 100 rongy,akkor még marad is 50 a tartásra meg élni
2016. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Már korábbi hasonló kérdésnél kifejtettem a véleményem. Jól le is pontoztak. De ettől függetlenül nem gondolnám, hogy baromi nagy szerencse kellene az 5-ös kategóriához.

Mérnök vagyok, jó az időbeosztásom, és fővárosi viszonylatban is jól keresek vidéken.

2016. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!