Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Haflinginek jó lenne így?

A Haflinginek jó lenne így?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy haflingit,de nem tudom, hogy jó lenne e nekem.158cm vagyok és 41 kiló de még szeretnék nőni :))),majd militaryzni szeretnéj vele de nem tudom elbírna e kényelmesen Köszönöm a válaszokat

2016. nov. 4. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán elbír még100 kilót is. De nem hiszem, hogy a haflingi jó militarira.
2016. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem a legvagányabb pályákon száguldoznék vele csak pár egyszerűbb, Köszönöm

A választ

2016. nov. 5. 07:08
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én haflingivel nem mennék semmilyen millitari pályára. Rögzített akadályok,ebben a szakágban nincs olyan h egyszerű,komoly lóigénye van. Ha hobbizni ,kergetőzni akarsz vele arra teljesen jó,de nem sportló,még akkor sem ha ugrik 100 centit,és 60 százalékot elmegy A 3 ban..
2016. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondoltam, hogy ugrok vele ilyen 50-60cm-ket terep lovaglás túlnyomó részt hobbi ló lenne, a militaryra én az egyszerűt úgy értettem,hogy egy kis akadály át a patakon a terepen meg ilyesmi amit nemigazán lehet militarynak nevezni csak majd egy másik lóval vagy valami majd militaryzni szeretnék és ezzel a hafival kissebb ugró verseny vagy ez a military dolog lenne Köszönöm még jöhetnek válaszok
2016. nov. 5. 19:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Másik kérdés a patkó vagy a pata csúszik jobban? pl.: vízes fűvön
2016. nov. 6. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokan sportolnak hafival és militaryban is van kezdő kategória, attól függetlenül, hogy fixek az akadályok a terepszakaszon. Nyilván nem nyerni akar a kérdező, de hobbizgatni simán jó a hafi, ha azt szeretne.


Erről erősen megoszlanak a vélemények... Én azt mondom, patkó, stifttel jobban tapad.

2016. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy 4éves kanca hafit szeretnék militaryra belovagolni és most róla volt szó iskolaló volt és őt venném meg:)
2016. nov. 18. 22:28
 8/10 A kérdező kommentje:

Őszintèn őssze vagyok zavarodva mert még a díjugratás tetszik de ugye arra a kislovak,hafik picik a militaryra meg azt mondtátok nem jók. Írnátok kislovakat, vagy hogy melyik sportot válsszam u.i. nem ragaszgodom a kislovakhoz ha díjugratásról van szó de ha militaryra is nagyobb lovat javasoltok akkor megnézem azokat is próbáltam érthetően fogalmazni sajnálom ha nem sikerült helyes írásért bocsánat

Nem szeretnék negatív kommenteket

Köszönöm

2016. nov. 18. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Sport póni, tud 110-en is menni. Sőt láttam hogy az összes nagylovat megverte. Nem kisgyerekkel a hátán. A hafit meg 4 éves kortól lehet felülni rá, mert az a fajta későn érő típus. ( testileg, izomzatilag )
2016. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát Köszönöm a választ. A lovasok.hu-n láttam én us csodálkoztam kérek .ég válaszokat sokat segít:)
2016. nov. 18. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!