Kezdőoldal » Állatok » Lovak » JNSZ megyeben keresek olyat...

JNSZ megyeben keresek olyat aki vallal lotartast. Lovardaknak el vannak szallva az arai azok nem erdekelnek. Valami magantanya vagy ilyesmi erdekelne hol tudnek ilyeneket keresni?

Figyelt kérdés
Koszonom elore is.

2016. nov. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csatlakozz a facebookon egy környékbeli lovas csoporthoz. Ott szoktak ilyesmit hirdetni. Azt tudd hogy az ilyen helyeken sokszor olyan embert alkalmaznak a lovak mellé akiket az utcán szednek össze. Sokszor félnek tőlük, szakértelmük meg semmi. Tapasztalatból mondom. Én inkább otthon tartanám, ha meg nincs rá lehetőség inkább meg se venném. Persze vannak kivételek.
2016. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik az igényeid, mi egy másik megyében foglalkozunk bértartással, de 35 ezer alatt mi sem vállalunk senkit. 2-3 ló van nálunk, nagy legelő, tereplehetőség, de pálya nincs. Van bőséges abrak és rendes, lószerető ellátás. Ennél olcsóbban max egy ridegtartásos tanyára tudod vinni a lovad, ahol legelő van és egy beálló. Azért mondom, mert nem tudom mik az igényeid,van akinek 20 ezerért kéne 4 évszakos pálya fedelessel, de ilyen már a mesében nincs.
2016. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ridegtartas jobban erdekelne meg inkabb tereplehetoseg mint pálya:)
2016. nov. 13. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!