Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cobos kantárra fullos homlokszíj?

Cobos kantárra fullos homlokszíj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy cobos kantáram, amire szeretnék új homlokszíjat rendelni. A mostanim 40cm-s. A fullos ejtett homlokszíj jó lenne rá, vagy túl nagy?

A KLP-nél pedig nagy és közepes méretezéssel találtam homlokszíjat. Elég lenne szerintetek a közepes, vagy rendeljek inkább nagyot?



2016. nov. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a ló fejméretétöl függ
2016. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. Akkor így fogalmazom: Ha a mostani passzol a lovamra, akkor a fullos túl nagy lesz rá, zavarni fogja? KLP-ből pedig közepeset, vagy nagyot rendeljek?
2016. nov. 7. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nincs odaírva, hogy hány cm-es a homlokszíj, írj az ügyfélszolgálatnak, és kérdezd meg. Vagy a típusa alapján próbálj rákeresni, hátha máshol írják. Az, hogy "nagy", meg "közepes", ki tudja, nekik mit jelent...

Nekem az angol telivéremre a fullos kantár nagy volt...

2016. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!