Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miben jobb lovagolni? Térdig...

Miben jobb lovagolni? Térdig érő zokni, dzsepsz vagy térdig érő lovagló csizma? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Most bokáig érő lovagló csizmám van (Fouganza)és vagy térdig érő csizmára cserélném le (ha abba kényelmesebb lovagolni) vagy nem cserélném le és akkor vennénk dzsepszet vagy térdig érő zoknit. Melyik a jobb opció??

#lovaglás #ló #csizma #zokni #lábszárvédő #dzsepsz #térdig érő zokni #térdig érő csizma
2016. nov. 9. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, hogy félig laikusként szólok a témához, de szerintem az a legjobb ami neked kényelmes. Én majdnem két évig egyszerű szűk szárú farmerban és sportcipőben jártam tanulni, majd bevásároltunk dzsepszet, kobakot, lovagló kesztyűt és az első felavatásnál leestem a lóról mint a rongy. Nem tudom volt -e köze hozzá de néha azt érzem igen, mert ha nem lovaglásról van szó, hanem hétköznapi viseletről, ott is sokat számít, hogy komfortosan érzed magad az új cuccodban ,vagy sem. Néha egy új cipőben, új nadrágban is az ember kissé merevebbé válik.
2016. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Lovagló cipő és chaps. Nekem bevállt, 2,5 éve nyúzom, heti 2-3 nap, plusz havi 1x 2-3 órát terepen, egy lovaglóvipom van, plusz ket anyagos chaps, most tervezem lecserélni egy bőrre.
2016. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Én csizmás vagyok, nekem az jött be. Nyáron cipő és zokni, télen csizma.

Csodálkozik is edzőm, hogy nem nyom sehol a csizma, sőt szeretem.


Azt válaszd ami neked kényelmesebb, praktikusabbnak ítéled. Ezt én innen nem tudom megmondani, hogy ezt vagy azt válaszd. Ami neked bejön, kényelmesebb

2016. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
a csizmát nehéz fel/levenni. Lábszárvédőt könnyebb,nekem az a kényelmes.
2016. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Hosszú csizma télen-nyáron (zippzáros, fűzős). Nagyon régen dorkóban nyomtam, ma már csak csizmában tudok megmaradni a lovon, annyira kényelmetlen minden más.
2016. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
62%

Egy jó minôségû bôr csizma ami nàlam a legjobban bevàllt.

Nem olcsó, de hosszú tàvon megéri.

2016. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a lovaglócipőt egy sima lovaglózoknival jobban szeretem, mint a csizmát. A dzsepszet még nem próbáltam, szóval nem tudom milyen.
2016. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Csizmát ne vegyél főleg ha gumi. inkább valamilyen bőrcipőt keress, mert a gumicsizmába nyáron nagyon bele izzad a lábad, télen pedig szétfagy.
2016. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Most a csizmára szavazókat miér kellett lepontozni?

Ha nemtetszik nézz át rajta, véleményeket kért a kérdező.

2016. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem pontoztam le, azoknak zöld pacsit nyomtam.
2016. nov. 16. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!