Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kötőféket vegyem a...

Melyik kötőféket vegyem a lovamnak?

Figyelt kérdés

Melyik kötőféket vegyek a lovamnak? Kisbéri félvér, sárga, fehér hókával, négy lábán zoknival mind a négy lábán. :) kanca. Gondoltam veszek neki egy újat. :) megérdemli. :) Ezeket néztem, de jöhet másik is. Az ár nem légyeges. :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. nov. 10. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, es az egy mondatba is mételt szavakért. :) nem figywltem oda :)
2016. nov. 10. 18:59
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a Decathlon -osat abol meg a azt a zöldeskéket. Vagy a narancssárgát.


Bocsi nem baj ha meg kérdezem hogyan lehet kérdéseket írni itt csak egyszer sikerült nem tudom hogyan de nem tudom megkérdezni senkitöl segitenél kérlek.?

2016. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Van egy olyan opció fent bal oldalt, hogy új kérdés! :)
2016. nov. 12. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Halálom a minden létező oldalról bélelt kötőfék, viszont a HH színe annyiraa rémálmaimba illő (ne sértődj meg, ez az én ízlésem csak), hogy nálam aa tuti befutó a negyedik opció.

De ha félreteszem az averzióm, akkor esetleg a Decathlonos is szóbajöhet.


Színre meg igazából mindegy, a lónak nem számít kicsit sem, amíg nem túl nagy/kicsi rá, addig pont nem is érdekli a dolog - úgyhogy amelyik neked tetszik, az pont jól fog állni rajta.

2016. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!