Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű kantárt és...

Milyen színű kantárt és nyerget vegyek a barna ugró lovamnak?

Figyelt kérdés

14/L


Profi versenyző vagyok, 5 éve lovagolok már.

Negatív kommentektől kíméljetek.

Persze van még mit tanulnom. 😊


2016. nov. 17. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Profi vagy, és barna lovad van? Vicces.

Szerintem nem a szín a lényeg, sok választásod amúgy sincs. Vegyél feketét.

2016. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen profi versenyző vagy? :D barna lóval? Ha már ekkorát akarsz hazudni legalább kicsit utána olvashattál volna. Én nem értem mostanában mik ezek a kérdések..
2016. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak trollkodó kislány, nem is kell rá figyelni...
2016. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tavasszal kapok egy fehér ugró lovat is. Arra milyen színűt vegyek ami jól áll?
2016. nov. 17. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó poén volt :D

Én 10 éve lovagolok de 9-et simán letagadhatnék! :) komolyan :P

2016. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Barna mellé fehér? Szakadok, és még milyen színűek lesznek? Piros nyereg, piros kantár. Tuti siker. :'D
2016. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fehérre rózsaszínűt gondoltam mert kislány ló lesz.
2016. nov. 17. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Kedves "profi versenyző vagyok" kisasszony!


1.: a JÓ lovas legnagyobb erénye a szerénység. Aki magát dicséri az tuti nem olyan jó lovas mint ahogy állitja.

2.: nincs olyan lószin hogy "barna". A profi versenyzőknek ezt tudniuk illik. Olyan van, hogy sárga, pej, májsárga, világospej, sötétpej, sotetsarga, stb...

3.: ez egy olyan jellegű kerdes, ami inkabb csak azert van kiirva hogy dicsekedhess magaddal vagy a lovaddal. Rosszabbik esetben nem letezo dolgokkal... ez egy ilyen kerdes. Erre a valasz az, hogy dontsd el te, de teljesen felesleges ezzel villogni probalni. Majd ha latjuk a tévében hogy xy pályára lép qvwrst nyergében, es latjuk h az te vagy akkor hisszuj majd el.


Mindezeket mostmár tudod. Es tenyleg volt meg mit tanulnod. Mindenki neveben irom hogy az egodat es a szádat tanuld meg egy kicsit az igazhoz tartani...

2016. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Feher lo sincs csak szurke. Te egy elkenyeztetett apuci kislanya vagy, aki csak vágyik egy lóra, de mivel panellakásban lakik tovabbra is csak álom marad. Ha ennyire nagy hazugságot irsz ki akkor legalább helyesen ird ki. A másik meg hogy ha esetleg kapnál is lovat, de nem fogsz, akkor sem lennel jo gazdaja ennyi tudassal... szanalmas vagy
2016. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Jaaaj utolsó.... ne vedd már komolyan basszuskulcs... nyilvánvaló hogy a többi ehhez hasonló, mostanában igen sűrűn előforduló buta értelmetlen hazugsággal teli kérdéseknek mutat görberükröt ez a kérdés :D
2016. nov. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!