Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kelemen Csilla lovardájáról...

Kelemen Csilla lovardájáról tudnátok mesélni nekem? Érdemes odamenni? Minden érdekel, árak, pályák, lehetőségek, társaság, stb.

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor le van már írva a téma. Röviden ,nem éri meg . környezet,terep első osztályú de minden más egy szenny.
2016. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! én odajárok és nagyon tetszik a hely, bár én ismerős által mentem oda és a beilleszkedés így nem volt nehéz. de menj el próbáld ki. pálya jó, ára is. ha lovagolni szeretnél P. Karolinát ajánlom, írtó kedves és türelmes! (ha kell adok telószámot) Ha viszont már inkább haladó vagy és komolyabb dolgok érdekelnek, akkor V. Katát :)
2016. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a Bakos Anikó,az összes többi kókler élen az említett kettővel és ezekhez még elkerülésképpen társul a zsófika is. Nagyon türelmesen nem tanítanak meg valóban. Csak ennek a rengeteg agyatlan kezdőnek amiket odacipelnek mindent beadnak ,de ez már egy oly sokat túlrágott csont.
2016. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nézz korul a neten az edzőket illetőleg , nézd meg a lovasaikat stb es kérd ki több ember tanácsát hiszen nem mindenki van ugyanazon a véleményen. En pl pont a Bakos anikorol gondolom azt amit az előző kommentelő irt masokrol. Mindenkinek más a véleménye. A lovarda egyébként jo hely, egy baj van vele hogy nagyon sokan vannak igy nehéz elferni
2016. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régebben elég jó lovarda volt, most voltam ott nemrég mert lovardát kerestem és nagyon lelakott lett, nem törődnek semmivel, a lovak is rosszul néznek ki
2017. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddigi legjobb lovarda. Mondjuk a sportlovira, a zengőnyílra meg a cinkotai lovasudvarra lehet mondani, hogy szenny, de a kelemen csilla lovardájára nem. "A lovak rosszul néznek ki". Nem egy mentett, öreg, sánta ló van itt, akik egyáltalán nem néznek ki rosszul, SŐT...! Az oktatók is jók, más-más "stílusban" oktatnak, de mind jók. A lovak szintén, nem az a "maradék", vonatozós iskolalovak :D
2017. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!