Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lett Nagy Sándor lovával?

Mi lett Nagy Sándor lovával?

Figyelt kérdés
Hallottam róla hogy félt az árnyékától és nappal szembe fordította de mi lett utána ?
2016. nov. 22. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mi lett volna, megdöglött...
2016. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami történt még a lóval vagy valamit elnevezett róla vagy hogy döglött meg ?
2016. nov. 22. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha utánanéznél, az tök hasznos volna. Beírod, hogy Nagy Sándor lova/Bukephalos, és valamilyen mágikus esemény folytán meg fog jelenni egy csomó link. Válogass.
2016. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszke
2016. nov. 22. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bukephalos a saját árnyékától félt. Alexandrosz meglátta ezt, odafutott a paripához, és üstökénél fogva szembefordította a Nappal. Ezután felugrott a fekete mén nyeregtelen hátára, és körbevágtázta az udvart. Ha jól tudom, utána amikor leszállt a lóról, apja azt mondta nek, hogy neki ajándékozza Bukephalost, mert egyedül ő értette meg a ló félelmét.
2016. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii
2016. nov. 23. 22:16
 7/8 anonim válasza:
De szerintem ő volt a lova akkor is amikor hódító lett mert nevezett róla el tartományt is.
2016. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem is volt lovam.
2016. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!