Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olyan táp kancának ami szoptat...

Olyan táp kancának ami szoptató kancának van de ő nem az?

Figyelt kérdés
Véletlenül olyan tápot vettem ami szoptató kancáknak van de ő nem az és még csikója se volt,elolvastam hogy mi van benne de ugyan az van mint egy rendes tápban csak több a vitamin meg a fehérje,szerintetek adhatom neki vagy inkább ne? SOS!!!!

2016. nov. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elosztva kis adagokra lehet. A lovak nagyon érzékenyek a fehérjebevitelre, tisztán azzal ne tömd.
2016. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem az változik, mi van benne, hanem a mennyiségek, ebből kicsit több, abból kicsit kevesebb, stb., hiszen a szoptató kancának bizonyos dolgokból sokkal többre van szüksége, mint a csikó nélküli társának.

A lovak elég érzékenyek viszont, könnyen túl lehet adagolni ezt-azt, ezért én nem adnám oda neki, inkább próbálnám meg eladni, vagy elcserélni valakivel, vagy ha a közeljövőben tervezel csikót, akkor esetleg eltenni akkorra (a szav. idő figyelembevételével).

Egyébként hozzá kell tenni, hogy nyilván ez egyedfüggő is. Lehet neki semmi baja sem lenne, a szomszéd bokszban álló meg egy-két nap után kólikázna.

2016. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egy másik táppal keverném,a régit akartam megvenni a csomagolása ugyan az volt és amikor kibontottam akkor láttam hogy ez nem is az aztán megnéztem a leírást de magyarul nem is volt rajta :(

2016. nov. 26. 01:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adhatod, kétlem, hogy olyan mennyiségű fehérjét tartalmaz, hogy gondot okozna. Fokozatosan válts át rá és majd látod, hogy hogy alakul, beválik-e. De az, hogy minek árulják, csak egy dolog, a lényeg az összetevő, hogy beváljon a lovadnál - és könnyen lehet, hogy sporttápban pont ugyan ennyi fehérjét találnál.
2016. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy értelmes válaszok érkeztek!!! :)
2016. nov. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!