Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovardát keressek?

Horselovers14 kérdése:

Milyen lovardát keressek?

Figyelt kérdés

Szeretnék lovagolni már nagyon régota.Van egy lovarda a közelemben ahol megtanitanak lovagolni de nem tudnak biztosítani se kobakot se gernicvédőt.Vannak túrák és nem is olyan drága.Van több lovarda ahol megtanìtanak ugratni is és biztosítanak felszerelést is.(Dijugrató szeretnèk lenni).Melyiket válaszzam?Vagy válasszam a közelebbit ahol nem tanítanak meg ugratni később menjek át ahol megtanítanak?

Tudtok ajánlani lovardákat?


2016. nov. 30. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha egyáltalán nem tudsz lovagolni, akkor válaszd azt a helyet, ahol az oktatás a legjobb, sok a jó vélemény. Egyelőre tekints el az ugrástól, mert ahhoz rengeteget kell tanulnod még. Jó alapokkal pedig a határ a csillagos ég. Addig még lehet más is lesz az álmod...(pl én teljesen elfordultam ettől a gondolatomtól, sőt nagyon nem szeretem az ugratást)

Szerintem ha lovagolni jársz, alap, hogy veszel magadnak kobakot (igény esetén gerincvédőt), ne ezen múljon hogy oda jársz e vagy sem. A Decathlonban már egész barátságos áron lehet kapni jó kobakokat.

Meg persze az is előny ha közel van a lovarda. Nem mindegy, hogy 30 perc buszozás vagy 10 perc kényelmes biciklizés. :D De legfontosabb a minőségi oktatás.

Merre vagy? Akkor tudok írni lovikat.

2016. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!