Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Freejump kengyelhez jo a sima...

Freejump kengyelhez jo a sima kengyelszíj is, vagy csak a hozzá való szíj jó?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam milyen jó kengyel de elég drága. Viszont most megtaláltam az új női változatot és ezt már megvenném.De csak akkor veszem meg ha jó sima szíjjal is,mert így is elég drága nem szeretnek új szíjat hozzá.
2016. dec. 11. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet sima kengyelszíjjal is használni, csak a Freejump kengyelszíjról egyszerűbb leakasztani. Amúgy nekem a női kengyel talpa elég keskeny, én félnék, hogy beszorul a lábam.
2016. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is félek ettől, ezért gondolkodom még a vásárláson.Elvileg nem szorulhat bele a hajlékony oldal miatt de nem tudom..40-es lábméretig jó és nekem pont akkora
2016. dec. 11. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvastam a Ribbon Rideren erről egy cikket, ő azt mondta, hogy neki a 36-os lábával szűknek bizonyult...de hogy nem bánta meg. Bár nekem a 10cm-s talprész elég keskenynek hangzik, de elvileg direkt azért csinálták ilyenre, mert a rendes felnőtt méretű Freejump kengyel a nőknek nagynak bizonyult ( a Soft up Pronál).
2016. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is elolvastam az oldalt. Ez az egyetlen dolog amiért nem merem megvenni. Én soha nem szerettem a túl nagy kengyeleket,de azt se szeretném ha túl kicsi lenne.
2016. dec. 13. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet hogy jó lesz...próbáld ki aztán ha nem jön be töredékáron tuti el tudod adni.
2016. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!A női változat jó lehet neked, mert 41-es lábméreti jó és max 60 kg-is terhelhető
2016. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!