Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hogy szereti jobban?

Ki hogy szereti jobban?

Figyelt kérdés

Nyeregben vagy szőrén?

Nemet és kort is.

Köszi 😊


2016. dec. 22. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

szőrén sétálni szeretek. Annyira csodálatos érzés, ahogy érzem minden mozdulatát a lónak.


15/L, fél éve lovagolok csak

2016. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nyeregben. Már 9 éve.

14/L

2016. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nyeregben, azért mert eléggé gerinces a lovam, és hát nem egy fájdalommentes dolog mikor több ideig mentem rajta XD Nem sovány amúgy, csak ilyen. De amúgy szeretek szőrén menni alkalmanként egy kis időre :) Ha nem lenne szőrén ilyen kényelmetlen a lovam , lehet másabb lenne a véleményem. 21/L
2016. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szőrén jobban szeretek. Úgy tanultam az az igazi ott derül igazán ki hogy milyen is a lovas.

Mivel sokat nem szabad szőrén menni mert káros a lónak(nincs eloszlatva a súly) ezért keveset lovagolok úgy. Barefoot patrac a világ legjobb találmánya (kengyel nélküli) leginkább azt használom és komolyabb munkához nyerget.

18/L

2016. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyeregben szeretek lovagolni sokkal jobb és kényelbesebb is. Kis korom ota lovagolok. Komolyabban 4 eve

14/L

2017. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!