Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás, öregek is elkezdhetik?

Lovaglás, öregek is elkezdhetik?

Figyelt kérdés
Mik azok amit minimum meg kell venni felszerelés? Vagy kedvenc melegìtő viseltes utcai cipő is elég amìg eldöntöm akarom e igazàn?

2016. dec. 23. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg eldöntöd, hogy komolyan gondolod-e, elég a hosszú nadrág, zárt cipő (valamennyi sarka nem árt, ha van, hogy ne csússzon bele a lábad a kengyelbe). Kobakot általában adnak a lovardában.

Később aztán lehet mindenféle felszerelést venni: lovaglónadrág, lovaglócipő/csizma, lábszárvédő, kobak, pálca, stb.

2016. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor elmezdheted
2016. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi egy òra kb?.milyen gyakran kell jàrni minimum hogy haladjak is a tanulàssal?
2016. dec. 23. 14:51
 4/6 piriiiii ***** válasza:

Egy óra általában szerintem megvan minimum 1500 ft sajnos. De van, ahol 2500-3000 ft-ot is elkérnek.

Heti egy óra minimum kellene a fejlődéshez, de inkább több szerintem. Mert úgy nagyon lassan fogsz haladni.

Kobak nem árt, bár én sosem használtam, és én is inkább egyszerű edzőcipőben lovagoltam (mondjuk ez tényleg nem olyan jó). Olyan nadrágot érdemes felvenni, ami nem csúszkál, hanem tapad.

2016. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3500-4000. 50perc nàlunk hàt 20-25000 per hònap sok...Na majd meglàtom.
2016. dec. 23. 15:57
 6/6 piriiiii ***** válasza:
Amúgy igen... bármikor elkezdheted és én csak ajánlani tudom. :) Kicsiknek, nagyoknak.
2016. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!