Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nagyon bután néz...

Szerintetek nagyon bután néz ki western kantár, angol nyereggel? - Lehet így lovagolni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet így lovagolni 😂 Lelőnek érte.
2016. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kímélj, nem úgy értettem. Hanem mennyire szabályos hiszen két különböző stílus keveredik
2016. dec. 24. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy ráraksz egy western kantárt, nem fogsz westernül lovagolni. Megjegyzem, ha a nyerget is kicseréled, de továbbra is angolos segítségeket adsz, akkor sem. Ha meg fordítva van, angol nyeregben nem tudsz rendesen segítségeket adni. De egyébként persze, lehet, szerintem ugyan hülyén néz ki, de ha pl. lovasok.hu-n megnézed Fritz József eladó lovait - szép számmal akad köztük olyan, akit így lovagolnak-, magad is el tudod dönteni.
2016. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam western kantárt, mert az a stílusom, hiszen több éve angol stílusban lovagolok, igaz sokáig westernbe lovaztam. A kérdés csupán az volt, hogy mennyire gyakori, mennyire néz ki hülyén ha a két különböző stílus keveredik? - Csak egyre több ilyet látok, azért.
2016. dec. 24. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vérciki, de kinek mi.
2016. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Ki nem sz.rja telibe, hogy milyen nyereg mivel van, vagy hupilila és neonsárga színű?! Elmondanám, hogy ez nem szépségverseny, normális lovasnak a történet ott kezdődik, hogy a lovónak kényelmes legyen a felszerelés, meg mire akarom használni, nem ott, hogy hogyan néz ki... Ennyit rólad.
2016. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem használnám így, de ha neked így tetszik... mert gondolom így tetszik, más magyarázatot nem találok rá, hogy mi másért...hát akkor hajrá.
2016. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hosszu lesz es senkit nem akarok bantani. Attol meg, hogy egy orrszijat leveszel egy kantarrol, az nem lesz western. Poninal muszaj volt levennem, az orrszijtol dobalta a fejet hatra :)

Ha western kantar, hozza szinben illo angol nyereggel szerintem nem gaz. :) funkciojat betolti ugyanugy.

2016. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!