Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dijlovasok tudnatok tapasztala...

Dijlovasok tudnatok tapasztalatokat irni versennyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az kenne a kerdesem hogy nektek az elso versenyetek milyen volt...

Mennyire izgultatok?

Mennyit keszultetek ra?

Milyen kepzettsegu loval indultatok (sajat volt-e vagy sem)?

Hanyadikok lettetek?

Nagyon sokat segitene ha irnatok nekem egy picit errol

Elore is koszonom!



2016. dec. 27. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva marhára izgultam,de az oktatóm,meg egy zsűri (ismert) mondta,hogy még sohase lovagoltam ilyen szépen... :)

Minden edzésen készültünk rá.

Egy elég önfejű lóval indultam,aki pont azon a napon gyönyörűen ment.(Haflingi).Mostanra már nem olyan huncut.XD (Nem saját ló,de akkor béreltem,tehát mondhatni az enyém volt egy részben.

Így lettem 3.

Ez volt az első díjlovas versenyem,de felnőtt is volt a mezőnyben,ő előzött meg,és a tulaj lánya. (Hát persze XD)

Remélem segítettem,ha kérdésed van akkor nyugodtan tedd fel. :)

2016. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget készültünk, de nem tudtuk feltenni a lovat, így egy pónival kellett mennem xdd. Tizenegyedik lettem, de az egyik lovardát kicsit felnyomták.
2016. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Leírom a verseny napját csak győzd olvasni ;)


Tehát ragyogó nap volt a csillám kaki farmon..

Komolyra fordítva

Reggel mentem a lovardába szörfényesítő csutakolás,fonás... Aztán a szálítóba.. Versenyen mégegy csutakolás mert muszáj volt letrágyáznia a farlát a lószálítóba, a szét jött fonás megigazítása nyergelés.. A melegítőbe melegítés ez egy egyszerű e8-volt a versenyen elsők lettünk nagyon örültem mert első versenyem volt:) és kifonás lenyergelés szálító kamásli takaró indulás haza elnézést a pontatlanságért u,i a ló andalúz kanca volt.. 5éves sok sikert neked!

2016. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az osszes valaszt mindenkinek ment a zold!

Johetnek meg boven leirasok mert minnel tobb tapasztalatot hallok annal jobb

2016. dec. 28. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Én annyira nem izgultam, mert előtte már indultam futószáras számokban, meg csak lépős-ügetős "díjlovas programot" is lovagoltam, tehát fokozatosan haladtunk, így tudzam hogy nem lehet gond.

Egy idős de pörgős iskolalóval indultam, nem emlekszem hogy hanyadikok lettünk, de a második versenyen már első helyezést értünk el. Az ilyen nagyon alap programokban nem lehet sokat téveszteni, ha pontos vagy és szépek az átmenetek, nyert ügyed van :)

2016. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom ment a zold

Szivesen fogadnek meg tapasztalatokat!

2016. dec. 29. 11:16
 7/7 anonim válasza:
Hűha, én nagyon izgultam az első versenyem előtt. Anyukám meg az edzőm is csak néztek rám, hogy jól vagyok-e, elméletileg olyan zöld voltam. Kb. 2 hónapig minden edzésen a versenyre készültem (heti 3x). A ló egy iskolaló volt, 5 éves, korához képest viszonylag képzett volt (combraengedést, vállat-be, far körüli fordulatot már nagyjából tudta). Mondjuk én egy D1-es programot mentem vele, de nagyon elégedett voltam, 28-ból 2. helyen végeztünk :)
2018. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!