Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet egyedül tartani egy...

Lehet egyedül tartani egy shetlandi pónit?

Figyelt kérdés
Lesz egy shetlandim de csak egyedül tudnám tartani. Valami játékkal nincs el?

2016. dec. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs el. Egy tárgy nem pótolja másik ló jelenlétét. Ha anyagi okból nem tudnál másikat tartani mellette ekkor vegyél egy szamarat 50 ezerért,igénytelen,viszont társnak jó.
2016. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi ez a "lesz egy shetlandim" áradat??

A másik kérdésben is pont shetlandija lesz de ott kettő :D

Szerintem ugyanaz az unatkozó kiscsaj mindkettő kiírója.

A kérdésre válaszolva:NEM!

Nincs el semmivel. Vagy eltudsz tartani kettőt vagy ne vegyél egyet sem!

De tényleg... ha itt kérdezel ilyeneket akkor SEMMILYEN LOVAT/PÓNIT NEEE VEGYÉL DE TÉNYLEG!!!

2016. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ő veszi,kapja ! Tudod,ezek mindent csak kapnak.
2016. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni? És én veszem a pónit, nem kell tévedésbe esni! Nem vagyok egy elkényeztetett p*csa hogy mindent kapok...
2016. dec. 27. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg gyűjtögessed még a moneyt mert egy pónit egyedül tartani KINZÁS.

Legalább kecskét, birkát, szamarat tegyél be mellé.

De legjobb lenne egy másik póni vagy ló.


És csak úgy megsugom hogy fogalmam sincs mit akarsz csinálni vele de egy shetlandi póni szinte csak dísznek jó :)

Lovagolhat rajta kisgyerek vagy befoghatod pici fogatba húzni bír mert erre lett kitenyésztve. Régen bányaló volt.

De ajánlom hogy 20 kilósnál nagyobb ember neüljön rà sőt. Mert igaz hogy "elbír" de megnyekken alattad. Eszed ágába se jusson lovagolni rajta mert 'elbír'.


Az én egyéves 400 kilós csikóm is elbírna már bőven de nem ülök rà.!!


Sok munka sok pènz és díszállatka. Ennyit akartam csak mondani.


És figyu... ha itt kérdezel ilyen alapvető dolgokat (mindenki tudja hogy LOVAT/PÓNIT EGYEDÜL NEM TARTUNK!!! )

akkor javasolom tényleg barátilag hogy NE VEGYÉL most még semmit inkább tanuljál még.

2016. dec. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És miből veszed ,anyádék pénzéből? Kitalálom ! Diámunkából Xd takaródjál innen,van már itt elégy szenny ...
2016. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg inkább párban tartom majd öket valahogy elintézem... És még fogom szennyezni itt a levegőt egy darabih. ÉS SAJÁT PÉNZBŐL VESZEM MEG
2016. dec. 28. 09:58
 8/9 Németh Benedek23 válasza:
Ez hülye kérdés miért ha téged egyedül hagynának egy karámban akkor élveznéd elösször gondolkodj és aztán vegyél lovat...
2016. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1.:nem értem miért támadjátok le

2.:már mi is többször tartottunk otthon lovat hogy egyedül volt . ( és nem volt semmi baja ) ,(pónit is ,nagy lovat is )

Amúgy én is szeretnék majd shetland pónit és ő is egyedül lenne .

2018. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!