Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lónak társ?

Egy lónak társ?

Figyelt kérdés
Van egy lovam aki úgy került hozzánk, hogy van csikója, de nemsokára eladjuk! Kéne egy társ a kancámnak de még egy lovat nem akarunk! Az nem lenne jó, ha egy kecske és egy bárány lenne vele? Meg esetleg pár tyúk(de tudom hogy azzal semmit nem érünk el!). Szamarat sem akarunk tartani!

2016. dec. 28. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy shetland póni megoldás lehet, lévén akkora, mint egy kecske, és a normál ló mellett nem is fogyaszt sokat. Viszont lóként viselkedik.
2016. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én lovam mellett két kecske van és elválaszthatatlanok :)

Sztem kecske vagy bárány jò társnak

2016. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegyik ló unatkozik ☺ vannak barátaim akik egyedűl tartják de elvannak.

Egy poni erdemesebb lenne☺

2016. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az enyém szart a birkára kecskékre... De lova válogatja. Ha kinn van legelőn velük sztem elvannak. Bár lónak lò a társa.

Ha eleget van foglalkoztatva a kanca akkor nem unja el az életèt. Foglalkozz vele sokat!

2016. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kecskére persze, hogy szart.

Az "KECSKE".


A lovak a mémeket nem szeretik.

2017. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy kecske a lovam haverja, nem lehet őket elválasztani. Tavaly Elek (ő a kecske) beteg volt, Zsóka (ő pedig a ló) egész nap mellette volt az ólban, addig ment ki, míg ellopott egy káposztát. Addig pöckölte, míg a karámon belülre esett a káposzta, és Zsóka a szájába bevitte Eleknek.
2017. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6.

Cuki történet! :)

2017. jan. 11. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Csak ép nincs ilyen a valóságban.

Egy ló nem fogja tudni felismerni, hogy egy másik állatfaj mit eszik.

Pláne, az is kilóg a történetből, hogy a kecskék a mesékben esznek CSAK káposztát. A gyakorlatban ugyanúgy megeszik minden más zöldet, mint egy ló, vagy egy juh, vagy egyéb hasonszőrű állat.

2017. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te azt csak hiszed, hogy a ló nemismeri a dolgokat. Persze, hogy mindent eszik a kecske, de a ló csak ahhoz fért hozzá, mert a szekér a karám mellé volt húzva, az meg megpakolva káposztával. Amúgy gyakran behord dolgokat a szájába, mániája.
2017. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ok.

De a tudatos gondolkodás akkor is emberi vonás, egy lótól felettébb furcsa.

Főemlősöknél fordul elő még (csimpánz, stb.), hogy az evolúciós\faji előbbrejutás érdekében gondozzák beteg társaikat, vagy akár áldozatokat hoznak.... De ők is ezt egy pontosan kiszámítható arányig teszik meg.

2017. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!