Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Tényleg sok lovas...

Lovasok! Tényleg sok lovas hallgat rock-ot?

Figyelt kérdés

Én is lovas vagyok és rockot hallgatok... És a 2 lovas barátnőm is :) Meg vannak más lovas ismerőseim is akik szintén... Vagyis a kislányokon kívül mindenki :D

Szóval van itt lovasrockos?


2017. jan. 1. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2017. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is lovas vagyok és rockot hallgatok, viszont magamon kívül senkit sem ismerek, aki lovas lenne és egyezne a zenei ízlésünk. A kettőnek abszolút semmi köze egymáshoz.
2017. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Utálom a rock-ot...a lovakat meg még inkább
2017. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Van egy lovas csaj ismerősöm ő is hallagat rockot,viszont nem hinném hogy minden lovas egyforma..
2017. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól még mert valaki lovas ugyanolyan ember mint a többi hétmilliárd ezen a bolygón, külömböző zenei ízésekkel megáldva.

Nekem nem a kedvenc műfajom a rock pedig lovas vagyok.

2017. jan. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én metalt, folmkmetalt, rockot hallgatok, de nem vetem meg a jó kis hardtsyle, techno zenéket sem. Lovas vagyok én is. A sok gypsy kupec meg a kisgrofó-jollysuzy roma mulatósért van oda, azoktól meg hányok, igaz nem is tartom őket lovasnak.
2017. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem általánosítani akartam... bocsi

Tudom hogy nem mindenki. Csak feltűnt hogy az ismerőseim közül ők hallgatnak rockot. De ahogy látom közületek is többen...

2017. jan. 2. 15:10
 8/11 anonim ***** válasza:

tudod mi az a lovaglos metal? :))

nem vicc, keress ra

2017. jan. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lovas vagyok, és IMÁDOM a rock-ot:)

A 3-as nak meg üzenem, hogy nincs ízlésed, kis gyökér!(eredetileg nem ezt akartam üzenni, de az kicsit durva lett volna, szóval érdd be ennyivel!)

2017. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is lovas vagyok,de nem nagyon szeretem a Rock-ot. (Szeretem,csak nagyon ritkán hallgatok)

A kettőnek semmi köze egymáshoz :)

A 3.-nak üzenem,hogy komoly ízlésficama van,és aki nem szereti a lovakat,az az én szememben egy utolsó senkiházi fa** :P

2017. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!