Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Alagon mennyire becsülik meg...

Alagon mennyire becsülik meg a munkalovasokat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a fizetésüket megkapják?
2017. jan. 12. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint Magyarország többi részén, azaz semennyire.
2017. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem érdemes odamenni e célból
2017. jan. 12. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Alagon sztem alapvetően gáz a helyzet, bár biztos istállója válogatja. Felsőpakonyt próbáld meg.
2017. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért gáz? Nem kötekedés csak érdekel. Mondjuk azért hezitálok mert itt is olvasni régebbi kérdéseket a témáról,és hallani is olyanokat h nem fizetnek,maffia stb. Neked van tapasztalatod vagy valami amit hallottál?
2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a téma csak azért
2017. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lovagoltam, eleg volt. Ennyiert, ennyire megalazoan soha senki nem bant emberrel mint ott..
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze indok nincs h miért annyira szar,arra már nincs válasz.. Agyatlan barmok,hozzászólnak valamihez amiről gőzük sincs,megindokolni már nem tudják az állításukat..
2017. jan. 15. 08:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha ennyire tudod, hogy ott mindenki meg van becsülve, miért itt kérdezed, hogy megkapják-e a fizetésüket? :D

Menj el oda dolgozni és kiderül. :) Még alternatívát is ajánlottam. Szívesen.

2017. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom h ott mi van mert NEM TUDOM,EZÉRT KÉRDEZTEM . te leírtad,leírtátok h "szar,gáz" stb. De az h konkrétan mi miért szar,már nem tudjátok leírni.. Ajánlottál egy "alternatívát" ami nekem nem megfelelő a távolság miatt,nem ez volt a kérdés mi van helyette ,hanem h az a hely konkrétan milyen.. De gőzötök sincs róla,semmi tapasztalatot nem tudtatok írni,csak "szar azt jóvan". Voltál ott? Mi volt a rossz benne? Most olyanról véleményt mondani amiről személyes tapasztalatom nincsen marha "hasznos".. Pl azt sem tudtad leírni mennyire kapják meg az ígért pénzt,semmi. Nem védem őket,pont ezért AKARTAM VOLNA többet megtudni,de itt csak olyanok írnak akiknek fingja nincs az egészről. Viszont szarozni tud,csak indokokat mellé letenni már nem..
2017. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező voltam másik fiókból .
2017. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!