Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Westernről angol lovaglásra...

Westernről angol lovaglásra át lehet nevelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy haflinger lovat, de sajnos én angol stílusban szeretek lovagolni, ez a ló pedig westernre van betanítva. Át lehet nevelni?

Mielőtt megkérdeznétek azért nem keresek másik lovat, mert kifejezetten háflingit szeretnék, és az én környékemen ez az egyetlen haflingi ló van. Amit találtam az mind az ország másik felén van..

Kérlek kíméljetek meg a rossz indulatú komentektől :)



#lovaglás #angol #western #átnevelés #westernről angolra
2017. jan. 13. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem, hogy 2-4 éves lórol van szó. :)
2017. jan. 13. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Az még csikó,könnyebb átformálni. De én óvakodnék az ilyentől,inkább vennék egy normálisan belovagolt (nekem megfelelő) lovat. Ha lovat akar venni az ember,ne a távolságot nézze,egyszer kell elmenni érte csak. Egyébként,igen,átlehet lovagolni,csak kár vele vesződni,mert ugyanezért a pénzért (gondolom nem ingyen adnák) veszel angolra képzett haflit,azért nem olyan ritka ló az. De ha már 2 évesen be van lovagolva,meg sem nézném.
2017. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miaz hogy 2-4 éves???

2 évesen bevan lovagolva westernre????

Vagy nem is tudod a korát pontosan?

Nincs papírja??

Gondolom be sincs rendesen lovagolva csak rálöktek egy weszkó nyerget..

2017. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"még ha 4 éves is, az nincs "betanítva", belovagolva egy stílusra, maximum épp elkezdték"

Nézzetek utána a Futurity fogalmának...

2017. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!