Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Új nyereg vagy használt nyereg?

Új nyereg vagy használt nyereg?

Figyelt kérdés
Alacsony termetű lovas vagyok és szükségem lenne egy felsőkategóriás ugrónyeregre. Kifejezetten már egy kicsit használtabb nyergeket kerestem az elején de rákellett döbbennem hogy nagyon kevés van a méretemben és ha találok is már esztétikailag rengeteg hiba figyelhető meg rajta ill.némelyik szinte használhatatlan már . Kerestem Németországban , Olaszországaban, Amerikàban stb. nem igazán leltem rá a megfelelőre. Most azon töprengek megérné-e egy teljesen új nyereg,mivel könnyű vagyok sok időbe telne amíg kiülöm. Vélemény ? Mit tanácsolnátok?

2017. jan. 14. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én viszont rengeteg jó minőségű, jó állapotú nyereggel találkozok szemben pl. a facebook eladós csoportjaiban, 150 ezertől a csillagos égig. Ebayt is érdemes nézni. Egy használt nyereg 250 ezerért, aminek az új ára mondjuk 600-800 ezer, mindig jobb minőségű, mint egy újonnan 250-300 ezres. Új nyerget venni persze lehet, csak anyagilag nem éri meg, mert a használtat jó eséllyel ugyan annyiért, ha nem többért el tudod adni, míg az újonnan vett nyergen nagyon sokat buksz. És a használtat ugyan úgy a lóra tudod állíttatni. Ha a pénz nem számít, akkor persze hajrá.
2017. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) igen nagyon sok kedvező árú nyerget találtam facebookos csoportban is csak sajna nekem a 17-es nyergek már nagyok és ugye ez a standard méret , találtam 16-16,5 zollosat is de a legkissebb markamramérettel ami szintén bökkenő volt
2017. jan. 14. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a bőr nyereghez, áthidaló megoldás lehet a Wintec... Ott be tudsz tenni nagyobb markamra-darabot a kisebb nyeregbe is, nincs annyira fixálva.
2017. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szintén köszönöm a választ :) most egy norton nyergem van és volt szerencsém wintecekhez is de nekem nem lett a szívem csücske , jobbszeretem a bőr, klasszikusabb, komolyabb kialakítású darabokat
2017. jan. 14. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass a Neizernél :) garantáltan olyan lesz amilyet szeretnèl.
2017. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) jó ötletnek tartom
2017. jan. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!