Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárláskor ezeket meg...

Lóvásárláskor ezeket meg lehet kérdezni?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon gondoltam lóvásárlásra, csak úgy felmerült. De amikor az eladóval pár dolgot megbeszélünk, nagyon hülye kérdés lenne hogy milyen markamrájú nyereg kell neki, milyen hosszú heveder és zabla?

2017. febr. 11. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármit jogod van megkérdezni.
2017. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Tök aranyos :D, de igen hülye kérdés. Nyugodtan kérdezd meg amúgy, ha félsz, hogy hülye kérdés, akkor próbáld ki a lovat (amúgy is alap) és sunyiba nézd meg a méreteket, vagy kérdezz rá, hogy mellesleg ez mekkora zabla nyereg.
2017. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :D
2017. febr. 11. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha ezekre rákérdezel levágja h nem értesz hozzá és máris hátrányba vagy. Nem kell mutatni a laikusságot,mert magaddal szúrsz ki. Vigyél magaddal valakit aki rutinisabb.
2017. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Jezusom. Az elottem hozzaszolok nem normalisak. Honnan szuljed ki, hogy hanyas markamraju nyereg kell neki??? Nekunk einte jott be a cserelheto marvas miatt.

Kantar meg ha pont kisfeju akkor pony-cob, de ezeket cserelik. Nekunk lipicaira egyertelmu volt a fullos kantar, de az orrszij igy is kicsi volt igy csereltettuk masikra. Zablat en megkerdeztem, de nem emlekezett ra, igy vezetoszarat bevetettem a szajaba, lemertem mennyi, igy vettunk zablat, azt nem cserelik. :)

Ha kell segitseg akkor irj privatban, majusban vettuk a lovunkat.

2017. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Én alapból úgy látom, hogy a többség nem képes normális méretű nyerget választani, szóval kérdezősködni felesleges, kivéve ha tényleg hozzáértőtől, igényes tulajdonostól veszed a lovat, de még akkor sem feltétlen érdemes abban bízni, hogy tutifix amit mondani fog. A zablaméretet leméred majd, a kantárt pedig nem olyan nehéz megbecsülni, bár márkánként változhat az is, ha a ló épp határeset.
2017. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
ha ilyen bizonytalan vagy akkor a lovon se fogod látni hogy jó e vagy sem,mert ugye nem nem csak a színét kell nézni,a másik hogy át is ver ha látja hogy kezdő vagy
2017. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5: Azt is kérdezd meg hány lába van,az ilyen ökrök saját magukat húzzák le. Én arra kérdeznék rá hogy volt eddig és mivel takarmányozva az fontos lehet,a többire meg rájössz magadtól,ha meg nem tudod megítélni pár nyeregpróba után h milyen illik rá,nem vagy alkalmas lótulajdonosnak.
2017. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
nagyon fontos a járása is,ha az apró jeleket nem veszed észre az se a legjobb
2017. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezeket nem akkor kell kérdeni mikor nézed a lovat és érdeklődsz utána, hanem már mikor megírtátok a szerződést és a pénzt számoljátok. Előbb legyen meg a ló utána a felszerelés.
2017. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!