Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vervetel/oltas hogy tudnam...

Vervetel/oltas hogy tudnam hozzaszoktatni a lovamat, vagy valamit kezdeni vele h egyaltalan lehessen tole vert venni. Es hogy ne hisztizzen annyira?

Figyelt kérdés
volt egy serulese ami miatt nagyon sok szurit kapott az utobbi honapokban. Most meg var ra 2. kovetkezo 2 hetben (egyik heten meg masik heten is kell egy) illetve meg jon a doki aki mutotte leellenorizni de sajnos ahhoz is be kell boditani mert bodito nelkul ultrahangozni se lehet. Tehat az megint megegy. Es majd versenyek elott megint vervetel oltas.. 🙁🙁 szegenyt nagyon sok rossz elmeny erte. Es idegen embernek (foleg ferfiaknak) nem engedi meg azt sem h a nyakat megsimogassak. 😩 nem tudom mit tudnek vele csinalni h segitsek rajta.. jobb legyen.. probaltam a boxba hogy csak odatettem a fecskendot (hozzaerintettem a nyakahoz)mar attol nagyon panikol meg hisztizik.
2017. febr. 12. 13:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki momdta nekem azt h probaljam ezzel a fagyaszto sprevel vagy vmi kremmel fujni/kenni h lezsibbadjon ott kicsit. de nem tudom. fogalmam sincs 😞
2017. febr. 12. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni feromonos orrkrémet, attól sokat nyugszanak, illetve oltás előtt sedactive paszta. Vérvétel előtt ezt nyilván nem lehet. Egyébként meg pipa, lefogás... Sajnos, ezeknél nem lehet megkérdezni, ezek kellenek. Amit lehet, próbálj meg egy alkalommal elintézni. Ezzel már segítettél, mert nem megy rá több napja a hisztire, hamarabb túlesik rajta.
2017. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!