Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovas rev. SegítségSegítség?

Díjlovas rev. SegítségSegítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Áprilisban szeretnék díjlovas revet csinálni. Lenne pár kérdésem.

Először is hogy milyen papírokat kell elintézni azaz ilyen hivatalos dolgok. Azt tudom h valahonnan le kell rendelni a munkafuzetet es be kell fizetni a vizsgadijat.

Másodszor is az lenne h kötelező díjlovas nyereg vagy univerzális is megfelel?

Az öltözék miben különbözik az ugró vizsgazoketol?

Milyen programot kell meglovagolni?

Illetve ha megszerzem ezt a vizsgát es későbbiekben szeretnem az ugrot is megcsinálni az hogy mukodik?

Megtenne valaki h segit nekem?

Elore is nagyon koszonom:)


2017. febr. 13. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"A rajtengedély-vizsgán való megjelenés feltételei:

- A vizsgázónak rendelkezni kell tagkönyvvel és a Lovas Szövetségtől kapott igazolási számmal.

- A vizsga díjat, elmélet 2000.- Ft gyakorlat 5000.- Ft, az "Ügyfélkapu" szolgáltatást igénybe véve, előre a Magyar Lovas Szövetség részére be kell fizetni. A helyszínen készpénzt a vizsgáztatónak nem áll módjában elfogadni!

- Regisztrált edző megjelölése

- Érvényes sportorvosi igazolás

- Hivatalos versenyhez illő öltözék

- A kötelező oltásokkal, útlevéllel rendelkező ló."

Díjlovas reven jó az univ is tudtommal.

Semmiben sem különbözik az öltözék, oda kell figyelni az igényességre.

ha átmentél az elméletin le kell lovagolnod az E8-as programot. A teljes programot a lovasszövetség honlapján találod.

Mindennel utána tudsz nézni a neten,sőt csekkold is le mindenképp ott mit irnak, mert lehet kihagytam vagy rosszul írtam valamit. Sok sikert!

2017. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Első! :)
2017. febr. 13. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged lesz egy díjlovas szakedzőre. Ha már rev-re gyúrsz, gondolom versenyezni is akarsz. Ha megvan a szakedző, akkor minden kérdésedre tud válaszolni.
2017. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!