Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valentin napi lovaglas a...

Valentin napi lovaglas a pasimmal?

Figyelt kérdés

Nagyon gyors segitseget szeretnek kerni!

Vam egy baratom aki lovagol es van ket lova...o tenyleg nagyon jol lovagol

Es en is lovaglok es el fog vinni valentin-napi lovaglasra...

Ez eddig ok csak ott a bokkeno hogy en is jarok lovagolni csak tok mashova es kepzett nyugodt lovakon neki meg van ket teliverje es azt hiszi hogy en is ugyan ugy fennmaradok a lovon ahogy o csak sajnos teved mert en eddig meg nem ultem olyan lovon ami nagyon gazos lett volna de mi van ha az a lo amelyiken en fogok ulni megkattan?

Akkor en leesek...

Ezeket meg nem akarom neki elmondani mert mint kiderult szamomra o erre eleg regota keszul es nem akarom lemondani ilyen miatt...

De mit tegyek?

Csatoljak a nyeregkapara egy "kapaszkodot"?

Vagy fogjam nagyon vissza a lovat es kerjem meg hogy ne vagtazzunk vagy mi?

A lovaglasomra nem kerek kommenteket tudom hogy ez igy nem jo de nem vagyok nagy lovas es nemregen kezdtem el lovagolni es szuleim bereltek nekem feles tartasba egy nagyon szelid de kepzett lovat es hat eddig csak rajta ultem....de tudom hogy ez igy nem jo es valtoztatni is akarok rajta ha tulelem ezt a lovaglast es nem az oktato hibaja mert o mar ezerszer mondta csak ugye en a berelt lovamon akartam mindig ulni most az OSSZES ILYEN ALKALMAT MEGBANTAM amikor nem ragadtam meg a lehetoseget es feltem a kihivasoktol...

Minden segitsegert nagyon halas vagyok



2017. febr. 13. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális és felelősségteljes barátod van, akkor meg fogja érteni, hogy te még nem vagy azon a szinten, hogy elmenj vele lovagolni. Meg egyébként is, ha nem akarod, akkor nem kötelező. Mondd el neki amit leírtál, találjatok ki más programot, inkább mint hogy baleset legyen a vége.
2017. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán párod a párod, meg fogja érteni, hogy nem szeretnél kimenni, mert nem vagy még ahhoz elég biztos tudású. Nem tudom mióta lovagolsz, de ha nem érzed még "késznek" magad ahhoz, hogy kilovagolj egy nem iskolalóval, mondd meg neki, helyette pedig kiránduljatok vagy valami mást.


Egyébként nem látott még lovagolni? Nem tudja milyen szinten vagy?

2017. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem meg soha nem latott lovagolni es en mondtam neki hogy nem tudok olyan jol mint o de azt hitte csak szerenykedek
2017. febr. 13. 18:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd probalok celozni arra hogy milyen jo lenne felulni csak lepni es beszelgetni meg ilyenek
2017. febr. 13. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, hogy komoly, életveszélyes baleset érhet téged is és akár a lovat is, egy tiniszerelem romantikus valentin napja miatt nem olyan nagyon éri meg kockáztatni, bár el tudom képzelni, hogy ez nektek most mennyire fontos lehet.

Ha feltétlen ki szeretnétek menni a lovaihoz, szerintem először kérd meg, hogy ő lovagolja a nyugodtabb lovat, mielőtt te felülnél, így nagyjából fel tudod mérni, hogy pályán relatív biztonsággal el tudod-e lovagolni vagy sem. De szerintem egy ilyen lovaglás, ilyen indíttatásból, nem annyira nagyon jó ötlet.

2017. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bálint nap van
2017. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat a vegul mindenki tulelte

Mivel a ket lovarda kozel van egymashoz ezert en kimentem a berelt lovammal a mezore aztan oda jott ertem o is a sajat lovan es ott talalkoztunk es onanntol mar mindent...

2017. febr. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!