Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedélyvizsga fajták?

Rajtengedélyvizsga fajták?

Figyelt kérdés
Ha egy rajtengedély vizsga (díjugratás) ki van írva, akkor ott díjlovas vizsgát is lehet tenni?
2017. febr. 14. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a rajtengedelyvizsak.hu oldalon. De ha az van kiírva, hogy DÍJUGRATÁS, akkor ott értelemszerűen nem tehetsz se fogathajtó, se díjlovas rajtengedélyt ( az más kérdés, hogy az ugró önmagába foglalja a díjlovasz, szóval ha leteszed az ugrót hivatalos díjlovas versenyeken is indulhatsz).
2017. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Az idei REV-re gondolsz, ugye? Én is díjlovas vagyok, szintén idén fogom letenni. :) Most néztem meg az oldalukon, és tényleg csak a western, a távlovas, a fogathajtó, a lovastorna és újonnan a díjugrató vizsgák vannak kiírva... :( Én úgy hallottam, hogy a díjlovast is nemsokára felrakják, habár ezt eredetileg 2017 január 31.-éig meg kellett volna tenniük, a szabályzat alapján. Nyugi, ki fogják rakni nemsokára (az edzőm mondta), de dátummal és egyéb részletekkel sajnos nem tudok szolgálni, bocsi. :( Ami azt illeti, én úgy tudom, hogy díjugratón csak díjugratót lehet letenni (előtte sokszor van felkészítő edzőtábor is), díjlovast nem. Illetve ez fordítva is igaz, díjlovason csak díjlovast lehet letenni. Van olyan, hogy kiírják a kettőt ugyan arra a helyre, de mindenképpen csak a kiírások alapján tájékozódj és utazgass, mert ha elmész 80 km-re a díjlovasért, de csak díjugratót lehet ott letenni...hát, az nem lesz kellemes élmény. :(

2017. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!