Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a jobb? A szintetikus...

Melyik a jobb? A szintetikus vagy a kevert börű nyereg a jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy díjlovagló nyerget de még hezitálok,hogy szintetikus vagy kevert bőrből készült nyerget vegyek. Nektek melyik vált be jobban? melyik strapabírobb? Köszönöm előre válaszaitokat!
2017. febr. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A szintetikusból a Wintec nyergei jók, könnyű tisztán tartani őket, és elég strapabíróak is. A régi, bőr példányokból egy használt, jó minőségű nyereg viszont ugyanúgy aranyat érhet, de jobba figyelni kell az ápolására és tisztántartásra. De igazából szerintem ez inkább egyéni preferencia kérdése.
2017. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó szintetikus nyergek, de az a legkevesebb, hogy milyen anyagból készült. Passzoljon a lovadhoz és jól ültessen, a többi mellékes. A szín is fontosabb mint az anyag.
2017. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs lemaradt, hogy a szintetikus nyergeknek, csak a felrántószíjaival vannak rossz tapasztalataim, de ki lehet cseréltetni. Ez legyen a legnagyobb macera egy nyereggel!
2017. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szintetikus van és nagyon szeretem, könnyű, könnyen kezelhető és nekem eddig nagyon tartósnak is bizonyult. Imádom.
2017. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szintetikus díjlovasom van, aminek cserélhető a marvasa. Több féle lovon használom és nagyon szeretem, kényelmes jó a tapadása és a combtámasz is állítható.
2017. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!