Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem mondani lovas...

Tudnátok nekem mondani lovas táborokat Magyarországon?

Figyelt kérdés
1.Olyanra gondolok amiben 5-7 napra adnak egy "saját" lovat amin csak te lovagolsz ( vagy nem is baj ha nem ugyan az a ló csak ne olyan legyen ez a lovas cserélgetős megoldás, hogy meg kell várjad ameddig az adott lovon sorra kerülsz ), 2. Ha lehet akkor western stílusú lovardákat tudtok írni?! Az se baj ha nem western az angol is jó, csak nálam a western egy kicsivel nagyobb előnyt élvez :D Köszönöm szépen :)

2017. febr. 26. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz? Békés Megyében szoktak lenni ha jól tudom.
2017. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fecske Lovas SE

17. Kerület Budapest. Terepre is megyünk és 5 napos. Angol. De kell bicikli mert megyünk közben bowlingozni meg strandra.

2017. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu-n keres rá. Rengeteg lehetőséget ad ki, egy csomó szempont szerint válogathatsz
2017. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat :) megnézem öket, és pest megyében lakom de nem baj ha meszzebb van :D
2017. febr. 27. 07:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajdúnánás

Martinek lovasudvar

Egy hetes és az utcsó nap bemutató😁

Szerintem westernt is tanítanak, ha igényt tartasz rá és tudsz is

Van egy foltos lovuk szerintem rajta westernlovagolni is lehet...

2017. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szálender lovastanya, Göd

Ha jól tudom most tavaszi szünetben is lesz tábor.

A "saját" ló kérdés attól függ, hogy hány éves vagy és milyen szinten lovagolsz, és persze hogy hányan vannak a táborban (nem hiszem hogy tavaszi szünetben annyira tele lenne). Egyébként westernes a hely, igényes az oktatás. A tábor napközis, reggel kilenctől este ötig. Ha érdekel akkor keresd meg őket facebook-on, részletekkel kapcsolatban szívesen válaszolok privátban.

2017. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!