Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen növényeket utálnak a...

Milyen növényeket utálnak a lovak? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy a lovaink mindent megesznek a tanyán , egyszeruen nem tudom semmivel szebbé tenni a környezetet mert lerágják. Olyan növényeket /virágokat keresek amit utálnak a lovak , gondoltam például a levendulára hogy azt tennék olyan helyekre ahol nem tapossák el , igaz elérik ugyan de békén hagyják , csak hát addig nem akarok semmit sem bevásárolni amég nem tudom hogy az jó lesz e . Kerestem az interneten de nem találtam ilyesmiről cikket. Ha ismertek olyan növényt amit utálnak a lovak akkor írjátok meg , előre is köszönöm.

2017. márc. 3. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Aha, felejtős. A legtöbb növény amit a ló nem eszik meg számára mérgező. A levengula pl tele van irritatív illóolajjal. Namost ez addig jó is, míg nem rágja meg, csak néha kipróbálnak új dolgokat, mert pl úgy gondolja, hoyg messze még avacsi, unatkozik vagy valami.

Ha akarsz egy kertet kerítsd el, a legelő meg legyen legelő.

2017. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit nem eszik meg,az számára mérgező, esetleg szúrós gyomok, de hát az meg nem dekoratív. Lovaknak legyen lekerített helyük, a többit úgy parkosítod, virágosítod, ahogy akarod. A karámot a is füvesítsd, de legyen előttük mindig széna is. Persze jön a tavasz szívesebben eszik a zsenge füvet, mint a szénát, de így nem lesz kopasz minden.
2017. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!