Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meddig lovagoltatok terhesen?...

Meddig lovagoltatok terhesen? A dokitokat esetleg kérdeztétek, hogy meddig szabad?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semeddig. Egy esés már korai szakaszban is vetélést okozhat, azt meg senki se tudja garantálni, hogy nem fogsz leesni, mert bármikor megtörténhet a baj.
2017. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a férjem szerint, aki orvos, amíg nem tudom megütni a hasam, addig nem lesz gond az esésből sem. Majd pénteken megkérdezem a nődokimtól is, csak érdekelnek a tapasztalatok. :)
2017. márc. 20. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Rendesen kapaszkodj meg a férjedben, azt nem lesz gond. grat a gyerekhez
2017. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia, én lovagoltam 20 hetes koromig, utána elkezdett nagyon nőni a pocakom és kényelmetlen volt.

A dokim nekem is azt mondta, hogy csak akkor gond az esés, ha megütöm konkrétan a babát, szimplán egy eséstől (teljesen mindegy, hogy lóról, létráról, vagy lépcsőről) nem lesz baja egy magzatnak, féltéve, ha nem vagy veszélyeztetett, de gondolom ebben az esetben eszedbe sem jutna lóra ülni. :)

Nyilván olyan lóra ülj, akit ismersz, de nekem azt mondta a nődokim, hogy lightosan nyugodtan lovagoljak, amíg kényelmes.

2017. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha a férjed orvos, akkor talán nem itt kellene érdeklődni!!!
2017. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Orvos, de nem nőgyógyász, plusz lovat se nagyon látott közelről sem, mer tart tőlük. :-)
2017. márc. 23. 07:11
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ja, hogy lovakról van szó...
2017. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam ma a dokimnál, leírom, hátha valakinek hasznos lesz. :-)

Nekem is azt mondta, hogy amíg nem nő a hasam, és amíg egyébként minden rendben van, lovagoljak nyugodtan, ha jól esik. Olyan intenzitással, ami még nem kellemetlen.

Utána már nem javasolja, mert ő is azt mondta, onnantól, hogy megüthetem a hasam=babát, már veszélyes.

2017. márc. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!