Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ebben a történetben én vagyok...

Ebben a történetben én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
Kb. Egy hete mentem új lovardába. Ott ugye megmutatták a lovakat és hogy mi a nevük... Tegnap délután pont mentem el a boxok mellet amikor az egyik ló úgy kidugta a fejét. Én megsimogattam. Nos pont ebben a pillanatban jött a hölgy akié a ló. ( egyébként nem tudtam hogy bértartásban van,azt hittem a lovardáé). Ő meg elkezdett kérdezősködni hogy mit csinálok a lova mellett, és bunkó volt. Abszolút semmi rosszat nem csináltam csak megsimogattam a fejét. Ezért most miért kellett bunkónak lennie? Emellett nem is tudtam hogy ő egy bértartásban lévő ló,de nagyon bunkón viselkedett a nő..

2017. márc. 26. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi alapján senki nem volt szemét. Esetleg ha megint összefutsz vele, említsd meg, hogy nem tudtad, hogy nem a lovardáé a ló és kérdezd meg, hogy zavarja-e ha néha megsimogatod (a lovat).


Mivel neki saját lova van, feltételezem, hogy sokat tud a lovakról, így akár még tanulhatsz is tőle, ha normálisan állsz hozzá.


Persze ha ismételten távolságtartó a hozzáállása, akkor hagyd a dolgot.

2017. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a történetben senki sem szemét. Neked tetszett a ló és megsimogattad, nincs ebben semmi. A tulajdonos meg nem szereti, ha idegen van az állata körül, ebben sincs semmi. Most már tudod, hogy az övé, maradt még elég ló simogatni...
2017. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semmi rosszat nem csináltál.Vannak emberek akik valamiért nem tudják elviselni,h az állatuk máshoz is kedvesen közeledik.De,akkor is meglehet kérni normálisan a másikat,h legközelebb ne simogassa az állatot.
2017. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát azért valahol megértem,ha nekem lenne saját lovam én sem örülnék ha idegenek lennének a boxa mellett. De azért ha nem akarja, meg lehet normálisan is mondani... Nem pedig lett adni
2017. márc. 26. 18:04
 5/8 A kérdező kommentje:
*nem pedig letámadni mintha bántottam volna őt...
2017. márc. 26. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

"Mivel neki saját lova van, feltételezem, hogy sokat tud a lovakról"


Te sem vagy benne a lovazásba ,vagy pedig nagyon csukott szemmel. A lótartók 80 százaléka segghülye a lovakhoz Magyarországon. Nézegesd csak meg a korábbi kérdéseket itt,és akkor még hol van ehhez a való élet..


Engem nem zavar ha megsimogatják a lovam,az más kérdés lenne ha etetnék,azért szólnék de az általad leírtakból arra lehet következtetni h kifogtál egy agyatlan,pénzes irigy bértartót ..

2017. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen -esetek elkerülése érdekében ki lehet írni a boksz ajtajára a ló nevét, nemét, fajtáját, a gazda nevét (és esetlegesen a számát), az etetési utasítást a lovászoknak, a vaj esetén értesítendő állatorvos számát, meg azt, hogy ne simogasd... Ha a többi államtitok, akkor csak azt, hogy ne nyúlj hozzá, és ne etesd.
2017. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem etettem,abszolút semmit nem csináltam azon kívül hogy egy kicsit megsimogattam a fejét. Én oda lovagolni járok,bár azért az alapokat tudom ( etetés,itatás,tisztítás) meg az ilyen teljesen alap dolgok. A nővel azóta nem találkoztam,és a lova közelébe se mentem. Már rá se nézek inkább, mert az lesz a következő probléma... :/
2017. márc. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!