Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hány évesek és mióta...

Ti hány évesek és mióta lovagoltatok amikor elkezdtetek a lovardában segíteni (pl. : kitrágyázni, etetni, szalmázni, lovakat mozgatni)?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

18

kb 1 hét

2017. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sssaszem ***** válasza:
Először 8 évesen kezdem el lovagolni, mert ajánlották, aztán abbahagytam nem tudom, hogy miért. Aztán 16 évesen kezdtem el lovagolni. 2016-ban kezdtem el segíteni, szép lassan megtanultam felnyergelni, felkantározni. Most már én nyergelem, kantározom a lovat.
2017. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem el lovásznak tanulni. Előtte nem jártam lovagolni. Szóval rögtön belecsaptam a közepébe,már második nap lovat pucoltam,trágyáztam stb. Azt sem tudtam először,hogy a lónak hogy kell felvenni a lábát. 😁😁
2017. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Érsek Ákos ***** válasza:
13 éves koromban kezdtem először lovon ülni egy nagyobb méretű pónin, aztán 15 éves koromban már lovardában tanultam lovagolni. :) 2008 óta szoktam segíteni a lovak körül. :)
2017. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 évesen kezdtem el lovagolni, olyan helyen, ahol még csak nem is én nyergeltem a lovat. most 13 éves vagyok, tavaly nyár elején kerültem olyan helyre, ahol az oktatónk ránk meri bízni a lovakat, amikor le kell mozgatni őket (pl elutazik egy bő hétvégére), táborban mindig hordunk lovat, trágyázni nem nagyon szoktunk, igazából táborban nincs rá idő, amúgy pedig nincs meg az a rutin, nem tudnánk túl hatékonyan csinálni :P
2017. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sassszem ***** válasza:
Most már saját lovam van, aminek örülök én nyergelem pucolom és én mozgatom a saját lovamat bent, meg kint terepen is.
2019. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!